lekarz Elżbieta Bielik-Wenderlich

Laryngolog, Alergolog

Mam wątpliwości co do sterylności używanych narzędzi i przyborów medycznych. Pani doktor badała mi gardło plastikowym patyczkiem, który nie wyglądał na jednorazowy.

Trafiłam do pani doktor po dwóch błędnych dignozach i dwutygodniowym leczeniu lekami z kosmosu. Doktor pomogła skutecznie, przy tym bardzo miła, cierpliwa, poświęciła tyle czasu ile było konieczne. Gorąco polecam.

nie polecam, zniszczyła zdrowie i życie naszego dziecka,przez jej niewiedze walczymy o życie i zdrowie syna choć minęło 7 lat,chcesz mieć zdrowe dziecko omijaj ją zdaleka

wizyta była bardzo krótka, fakt, że pani przyjęła mnie bez zapisywania, ale nawet dziecku nie zajrzała dobrze do gardła, bez dodatkowych badań zaproponowała wycięcie migdała a problem nasz zupełnie leżał gdzie indziej, nie polecam

Moje zadowolenie nie stanowi żadnego miernika oceny. Pani Wenderlich usuwała migdałki mojemu dziecku i skoro ono tej Pani zaufało i się nie bało,a co najważniejsze było zadowolone to ja to zdanie podzielam, bo moje dziecko jest dla mnie najważniejsze. GORĄCO POLECAM!

Bardzo się zawiedliśmy. Lekarz, który chciał naszemu dziecku wyciąć zdrowe migdałki!!!! a wysytarczyło zrobić tylko rynoskopię aby przekonać się , że migdałki są w porządku. Zdecydowanie odradzamy.

Pani Doktor przez wiele lat leczyla mojego doroslego juz syna.Zawsze stawiala trafne diagnozy,leczenie u Pani Doktor zawsze bylo skuteczne.Pani Doktor jest bardzo mila i potrafi swietnie nawiazywac kontakt z dziecmi.Po wizycie u pani doktor Wenderlich zawsze bylam spokojna o przebieg choroby mojego dziecka.Slowem-zawsze swietna diagnoza i idealnie dopasowane leki.

Niekompetentna diagnoza, a poziom uprzejmości pozostawia wiele do życzenia.

Niekompetentna diagnoza, a poziom uprzejmości pozostawia wiele do życzenia.

nie polecam, leki ze średniowiecza, żadnych badań.Leczy jak jasnowidz

nie polecam, leki ze średniowiecza, żadnych badań.Leczy jak jasnowidz

Nie postawiła prawidłowej diagnozy.Kolejna wizyta inna diagnoza w ciągu miesiąca Leczyła penicyliną niepotzrebnie. Chciwa na pieniądze brała za każdym razem bez skrupułów a nie pomagała. Mam wrażenie że interesuja ją tylko pieniądze, żeby chociaż potrafiła leczyć. Stanowczo odradzam.