dr ElŻbieta Bieńkowska

Pulmonolog

2,4
2,6
2,6

Przyszłam do Pani doktor z bólem gardła i chrypą a ona nawet nie miała zamiaru zajrzeć mi do gardła i po obsłuchaniu zaczęła wypisywać leki dopiero po moim zapytaniu czy zbada mi gardło to łaskawie zerknęła. Bardzo aroganckie i wulgarne zachowanie Pani doktor i w dodatku sugestie, że przyszłam tylko po zwolnienie. Takie zachowanie lekarza jest niedopuszczalne w stosunku do pacjenta. Nie polecam wizyty u Pani doktor.

Ocena mniej niż zero! Zachowanie tej osoby (ktorej lekarzem nazwać na pewno nie można) jest skandaliczne!! Pierwsza ciąża, początek, chęć skonsultowania rozwijającego się przeziębienia z lekarzem. Owa pani jedyne co zrobiła to zaleciła test na covid, zapytalam czy to konieczne aby iść w ta kolejkę chorych i się narażać (tym bardziej, ze przechodzilam covid i wiem jak się wtedy czułam) przyznala rację po czym wpadła w szał i zaczela mnie wyzywać. Zapytana o ewentualne leki kazała udać się do farmaceuty i poprosić COŚ na gardło, COŚ wykrztusnego i COŚ na ...

Ocena mniej niż zero!
Zachowanie tej osoby (ktorej lekarzem nazwać na pewno nie można) jest skandaliczne!! Pierwsza ciąża, początek, chęć skonsultowania rozwijającego się przeziębienia z lekarzem. Owa pani jedyne co zrobiła to zaleciła test na covid, zapytalam czy to konieczne aby iść w ta kolejkę chorych i się narażać (tym bardziej, ze przechodzilam covid i wiem jak się wtedy czułam) przyznala rację po czym wpadła w szał i zaczela mnie wyzywać. Zapytana o ewentualne leki kazała udać się do farmaceuty i poprosić COŚ na gardło, COŚ wykrztusnego i COŚ na katar. Poproszona o podanie nazw konkretnych leków ponownie podniosła głos i stwierdziła że nic nie powie i ze nie będzie tłumaczyć od rana istotności robienia testow takim jak ja. W trakcie mojego pytania jak teraz wygląda test uniosła glos i rzuciła sluchawka! Wizyta tylko spowodowała podniesienie ciśnienia i wymioty z nerwów bo dalej nic nie wiedzialam i nie otrzymałam żadnej pomocy! To jest niedopuszczalne!!!

Aroganckie zachowanie Pani lekarz. Brak wysłuchania pacjenta i wprowadzenie pacjenta w błąd. Podniesiony głos i brak odpowiedzi na pytania które zadaje pacjent. Takie zachowanie lekarza jest niedopuszczalne w stosunku do pacjenta. W rejestracji dowiedziałem że często zdarzają się skargi słowne od pacjentów lecz większość osób nic z tym nie robi. Niestety moja opinia jest 0/5 żadnych pozytywnych argumentów nie jestem w stanie powiedzieć.

Pani doktor przy mnie krytykowała pracę innych lekarzy z sanmedu, a mi powiedziała, że nie chce mi się pracować,bo przeszłam na zasłużoną po 40 latach pracy, emeryturę. Nie polecam

Byłam u Pani doktor na wizycie w Bomedzie. Pani tylko osłuchała klatkę piersiową i odniosła się do wyniku Rtg płuc, który jak sama stwierdziłam z opisu był dobry. Nie zrobiła spirometri tylko zaleciła zrobienie jej odpłatnie i powrót z wynikiem na kolejną wizytę. 440zł wynosił by koszt spirometri + dwie wizyty. Wizyta trwała 10min i badanie i nformacje jakie mi udzieliła otrzymałam już od internisty. Głównym tematem były szczepienia i Omikron.Pieniadze wydane a ja nadal muszę szukać lekarza z powołania.

Sposób w jaki pani Doktor potraktowała moja Mamę na wizycie NFZ w szpitalu w Wieluniu, przeczy z wszystkimi zasadami dobrego smaku i etyki zawodu lekarza. Każdy przychodzi z różnymi mniej lub bardziej zaawansowanymi chorobami płuc i towarzyszącymi im (lub nie) chorobami współistniejącymi. Niezależnie od tego KRZYK, obarczanie pacjenta winą za przyjście na wizytę już 2 tygodnie po wystawieniu skierowania od lekarza POZ ( cud na NFZ) nie należy do kompetencji lekarza i nie jest w mojej opinii powodem by robić wyrzuty kobiecie (Mamie) po chorobie (covid-19) !!!! Zawsze znajdziemy kogoś mniej lub bardziej chorego od Nas - co miał wnieść ten argument? W wolnym, demokratycznym jeszcze kraju pacjent przychodzi do lekarza by zostać zdiagnozowanym, a skoro otrzymał w trybie pilnym skierowaniem do pulmonologa, to nie wymyślił sobie zmian w płucach po przechorowaniu Covid-19.
Totalny brak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Jeżeli wizyty prywatne u Pani Doktor wyglądają tak samo, szkoda tracić pieniądze i czas. Stwierdzam to z przykrością.
Pani Doktor zwłóknienia płuc się leczy wedlug mojej wiedzy(ale jeśli jest inaczej, chętnie zapoznam się z publikacjami naukowymi na ten temat). Pacjenci nie przychodzą do Pani z wyimaginowanymi problemami (było zdjęcie RTG z opisem) + objawy.
Nie zostały przepisane żadne leki. Wydaje mi się to być zachowanie Co najmniej „dziwne”. Plus za Skierowanie na TK i na badania tarczycy i wątroby, by sprawdzić czy covid nie uszkodził tych narządów. Spirometria za pół roku? Bez jakiegokolwiek leczenia? Jaki ma sens? Rozumiem NFZ, procedury, niezliczona liczba pacjentów, ale na BOGA, wszystkie skierowania po COVID-19 są "na cito". Na równi z innymi równie ciężkimi przypadkami, jak mniemam.
Jako córka pacjentki czuje się urażona Pani zachowaniem jako lekarza, który powinien pacjentom pomagać, a nie sugerować im leczenie psychiatryczne. Jeżeli ma Pani podejście holistyczne do pacjenta ( punkt dla Pani), ale krzyk ( oznaka słabości) to słaby doradca i ujmuje Pani autorytetu, a diagnoza postanowiona w minutę od wejścia pacjenta i nie dopuszczenie go do głosu - ociera się lekko ujmując o podejście nieprofesjonalne, niewiarygodne i totalnie nie na miejscu.
Jako rodzinie trudno przyjąć stan emocjonalny Mamy po wyjściu z Pani gabinetu.
Zachowanie godne skargi do izby lekarskiej.

Bardzo polecam panią Doktor Elżbietę! Przesympatyczna osoba, bardzo życiowa, kompetenta, odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Dzięki niej jestem zdrowa. Wizyty u niej to przyjemność, w dodatku ma piękną córką!

Mam pytanie.Czy do Pani doktor potrzebne jest skierowanie jeśli chcę pójść na wizytę do Medyka?I ile Pani doktor bierze za wizytę?

Pani doktor przyjmuje również w przychodni MEDYK .Leczę się u niej już naście lat i jestem baaardzo zadowolona . Wyprowadziła na prostą moją astmę .I na pewno jeszcze nie jednokrotnie będę korzystała z jej pomocy .POLECAM