Elżbieta Borys

Bardzo miła pani doktor, dokładnie bada dziecko, zdarzało jej się przyjąć moje dziecko po za rejestracją, zawsze przyjedzie na domową wizytę. Dzięki niej moja córeczka miała operacje serduszka, bo skierowała ją do szpitala, nie czekając na rozwój sytuacji.

Niekontaktowa, nie odpowiada na pytania. Przepisuje często homeopatię, jak się mówi, że za homepatię dziękujemy, to jeszcze dyskutuje. Przepisuje antybiotyk, nie powie jak długo dziecko to ma brać (bo chyba nie 17 dni, dopóki lek się nie skończy?), przepisuje lek niemowlęciu dla dzieci od 2 lat i jeszcze każde podawać jak dzieciom powyżej 6 roku życia. ZDecydowanie ODRADZAM! Ja do tej pani nie pójdę już nigdy, choćby nie wiem jak dziecko chore było.

świetny, kompetentny lekarz; ulubiona pani doktor moich dzieci

świetny, kompetentny lekarz; ulubiona pani doktor moich dzieci