lekarz Elżbieta Brodowska

Psycholog

W związku z faktem, że opiniotwórczy serwis staje się polem do odwetowego odreagowywania partnerek/partnerów moich pacjentów nie mogę zostawić tego bez komentarza. Po pierwsze serwis rankingowy służy do wyrażania opinii na temat osobistych opinii w związku z osobistym i bezpośrednim kontaktem z ocenianych terapeutą. Po drugie to nie jest miejsce do oceniania kogokolwiek w oparciu o rozmowę z osobą trzecią. Donosowe anonimy mające na celu jedynie ugodzenie kogoś bez żadnej uczciwej próby bezpośredniej konfrontacji z osobą dewaluowaną świadczą jedynie o osobie piszącej takie komentarze. I mają wyłącznie na celu wylądowanie agresji z ukrycia w niedojrzałym poczuciu siły i sprytu zamiast uczciwego , dojrzałego i wymagającego cywilnej odwagi osobistego kontaktu.
Każdy terapeuta wie, że mając w terapii pacjenta będącego w związku przechodzącym kryzys a jego partner/ partnerka nie podejmując współdziałania w leczeniu stanie się wkrótce celem ataku i dewaluacji.
Rolą terapeuty widzącego u swego pacjenta problemy bycia manipulowanym i używanym wynikające z braku zdolności pacjenta do nie ignorowania swoich osobistych i wynikających z bycia w związku potrzeb godności, szacunku, uważności itp.... jest pokazanie mu to na co się godzi w życiu i zostawienie mu decyzji czy dalej chce to kontynuować.. Współpartner , który chce mieć jedynie kontrolę nad pacjentem będzie atakował i np pisał na tym lub innym forum wyrażając swój atak na terapię, trrapeutę, psychologów itp. Taki sposób prowadzi do jeszcze większego dystansu w związku i kolejnego powodu do bycia "tylko formalnie" .Taki partner pogłębia nieuczciwe działania mając teraz asa w rękawie by dalej mieć kontrolę nad partnerem w formie wymagań finansowych. "Skoro słuchasz obcej osoby na terapii to jesteś winien nielojalności i zdrady , więc zapłacisz za to".
Dojrzały i uczciwy współpartner, który chce zrozumieć powody, dlaczego i jak to się stało, że doszłło do kryzysu i chce prawdziwie wziąć współodpowiedzialność za swój związek angażuje się osobiście w proces terapii własnej lub małżeńskiej. Choćby na etapie konsultacji. Ja osobiście ZAWSZE jestem otwarta na wspólne SPOTKANIE bo wiem, że terapia jednej osoby nie "leczy związku". A zawsze budzi kryzysy lojalnościowe już w nadwątlonej relacji. Nie jestem terapeutą na usługach kontrolujących partnerek lub partnerów, pacjent to nie zegarek do naprawy. Nie obawiam się takich opinii. Zawsze będę bezkompromisowa wobec takich zachowań.
Elżbieta Brodowska

Polecam dla osób, które nie boją się stanąć twarzą w twarz z własnymi problemami. Tu nie ma "głaskania" czy pobłażliwości, ale jeśli pacjent uczciwie podchodzi do własnych problemów i chętnie współpracuje, to efekty potrafią być "piorunujące". Fachowość, spokojna atmosfera ale też pani dr stawia trudne i bolesne pytania - właściwie to odpowiedzi są bolesne, bo dotykają sedna sprawy.

Bardzo dobry profesjonalista, jedyny na Śląsku o takiej świadomości i kwalifikacjach. Terapia nie ciągnie się latami, ale przynosi wymierne efekty. Sama trafiłam z polecenia i polecam dalej.

Polecam, kompetentna i profesjonalna osoba budząca zaufanie. Potrafi dotrzeć do pacjenta, wpłynąć korzystnie na samopoczucie i podejście do problemów. Dobry specjalista wie jak pokazać pacjentowi inną drogę, inne wyjście z sytuacji lub prawdziwe źródło problemu, którą samemu czasem trudno dostrzec w związku z subiektywnym, emocjonalnym podejściem do nas samych i naszego problemu.

Zdecydowanie polecam. Długo wahałam się, zanim zdecydowałam aby wybrać sie po pomoc psychoterapeuty. Odważyłam się i absolutnie nie żałuję. Od kilku miesięcy z POŻĄDNĄ pomocą pracuję nad sobą, coraz częściej widząc pozytywne rezultaty w konkretnych sutuacjach z życia codziennego. Podczas wizyty u Pani Brodowskiej, zawsze panuje przyjazny, bezpieczny klimat, dzieki któremu łatwiej mówi się o swoich problemach, mimo że często wcześniej istnieje obawa, że nie damy rady czymś opowiedzieć.

Nie polecam!! Mój mąż od dłuższego czasu chodzi do tej pani na terapię (razem jesteśmy już tylko formalnie). Jakiś czas temu na tym forum pojawiła się negatywna opinia na temat pani Brodowskiej, napisana przez mężczyznę. No i pani doktor drogą dedukcji doszła do tego, że autorką tego wpisu jestem ja (???). Wiem o tym od męża. A więc teraz jest to moja opinia: Uważam takie zachowanie (zajmowanie się tego typu dedukcją, notabene kompletnie chybioną), za skrajnie nieprofesjonalne, a przyszli, potencjalni pacjenci niech sami dokonają swojej oceny.

Zdecydowanie polecam! Profesjonalna pomoc w problemach. Ciepła, miła, cierpliwa i uważna osoba. Potrafi spojrzeć szerzej na problem i ocenia całokształt sytuacji. Czas trwania wizyty jest wystarczający do wyjaśnienia konkretnej sytuacji. Sesje prowadzone w formie rozmowy, która ułatwia mówienie o problemach. Polecam!

ciepła, delikatna osoba, nie narzucajaca swojego zdania, potrafiaca tak pokierowac rozmowa, że otwiera sie oczy na wiele spraw; zawsze dostępna, zawsze pod ręką, nigdy nie odmawiajaca pomocy; naprawde godna polecenia psycholog; pomogla mi nie raz; z duzym zaufaniem wrociłam po latach i nie zawiodłam sie

Bardzo dobry psycholog, polecam wszystkim potrzebującym pomocy w rozwiązaniu problemów rodzinnych i osobistych, a przede wszystkim tym, którzy walczą z depresją. Pani Brodowska to niezwykła osoba, pełna empatii, dobrze rozpoznająca przyczynę problemu.

witam. Pani psycholog w swojej terapi pozwala sobie na ocene zachowan osob trzecich po rozmowie z pacjentem ktory cierpi na depresje> niestety nie baczy przy tym czy zgadza sie ona z prawda bo jak sie zdaje osoba depresyjna nie "widzi" czesto prawdziwego otoczenia> odwiedzilem 4PSYCHOLOGOW i wiem ze do pani dr nie wroce