lekarz Elżbieta Brzoska-Kula

Internista

3,7

Wyjątkowo miły i kompetentny człowiek. Jasno tłumaczy problem, radzi jak postępować. Jest niezwykle delikatna i taktowna. Wiedza Pani Doktor budzi ogromny szacunek. Jestem niezwykle mile zaskoczona, że tacy ludzie sa gotowi pracować w polskich warunkach za tak małe wynagrodzenie. Polecam serdecznie tym, którzy potrzebują prawdziwej pomocy a nie pogaduszek w pokoju lekarskim.

Wyjątkowo miły i kompetentny człowiek.
Jasno tłumaczy problem, radzi jak postępować.
Jest niezwykle delikatna i taktowna.
Wiedza Pani Doktor budzi ogromny szacunek.

Świetny lekarz, bardzo dobry człowiek.

Świetny lekarz, bardzo dobry człowiek.

Nie polecam nikomu pani doktor,w przychodni jest mało dostępna,nie miła a przede wszystkim mało kompetentna ! Nie przejmuje się zdrowiem swoich pacjentów! Pacjentów niewygodnych dla pani doktor odsyła do rejestracji zeby zmienili sobie lekarza nie wiem za co ta pani bierze pieniądze????? Pacjentów traktuje jak natrętów,wszelkie badania i skierowania do specjalistów trzeba na niej wymuszać,sama pani doktor raczej mało kiedy widzi taką potrzebe nawet jak sobie nie radzi z leczeniem a często jej sie to zdarza!!!!! ODRADZAM ZDECYDOWANIE!!!!!!

ODRADZAM ZDECYDOWANIE!!!!!!