lekarz Elżbieta Budny

Pani dr jest okropnie nie uprzejma , traktuje rodziców z góry a na dzieci podnosi głos . Zgadzam się z opiniami poniżej ,że traktuje rodziców pretensjonalnie . Nie znam drugiego tak zarozumiałego lekarza. Ze wszystkim jest problem u tego lekarza.

Nie znam drugiego tak zarozumiałego lekarza.
Ze wszystkim jest problem u tego lekarza.

Bardzo polecam kontakt z Panią Doktor Budny. Pomocna, kompetentna i przede wszystkim bardzo zaangażowana lekarka.

Bardzo dobry lekarz, zawsze poświęci maksimum czasu, interesuje się dzieckiem nawet po wizycie. Duże doświadczenie i wiedza. Życzę każdemu takiego pediatry

Pani doktor jest najlepsza! Prowadziła mojego synka wcześniaka. Ilość wizyt i rozmów, porad niezliczona. Pani doktor jest bardzo kompetentna i konkretna. Nie jest typem przedszkolanki ale lekarz ma postawić diagnozę a nie bawić się z dzieckiem :) przede wszystkim słucha rodziców i ich opinii. Gdy trzeba wysyła do specjalisty. Bardzo polecam i żałuję że nie przyjmuje już w Mikołowie.

Zdecydowanie nie polecam! Uważajcie, nie chodźcie to tej lekarki se swoimi dziećmi. Jest niekompetentna i wredna. Ma się wrażenie jakby nie wiedziała co robi i jest zła że się do niej przyszło.

Nie polecam! Za każdym razem traktuje czlowieka jak głupka. Nie potrafiła zdiagnozować choroby i zadała błędne leczenie. Kuracja trwała 14 dni bez skutku. Następna wizyta była u Pani Cybulskiej i po kilku dniach zaczęło się w końcu poprawiać. Lekarz nie z powołania.

hmmm ,nie polecam.P.doktor rozmawia z rodzicem jakby miala pretensje do niego ze wogole przyszedl z dzieckiem .rozmawia z rodzicem tak jakby ja bardzo dziwilo ze czemu rodzice niewiedza w domu, jak leczyc chore dziecko.

Zdecydowanie nie zgodzę się z powyższymi opiniami. Pani doktor zawiodła nas pod wieloma względami, nie potrafiła doradzić, jak leczyć dziecko, stawiała mylne diagnozy, zbyt późno zdecydowała się na skierowanie dziecka do specjalisty. Nie polecam.

Swietna lekarka:) wspaniałe podejscie do dzieci.Zalecone leczenie okazało sie skuteczne.Wiecej takich zaangazowanych lekarzy.Polecam:)

Bardzo polecam Panią doktor jest naprawdę dobra w swoim fachu.

Bardzo polecam Panią doktor jest naprawdę dobra w swoim fachu.