lek. dent. Elżbieta Cyran

Świetne podejście do pacjenta i Pani doktor Cyran i personelu . Mam bardzo niską odporność na ból, nie powiem, że go nie było w moim skomplikowanym przypadku, ale Panie zrobiły wszystko bym czuła się komfortowo. Obecnie piękny uśmiech i leczymy dalej 🙂

Jeśli nie chcesz w przyszłości stracić zębów, omijaj ten gabinet szerokim łukiem.. Naprawdę nie polecam.

Naprawdę nie polecam.

Niestety opinia bedzie negatywna. Bylam raz po namowie znajomy ale wiecej nie pojde od wizyty minely dwa lata a zab dwojka - zrobiony szybko, plomba przewiercona na przod - wyszla na przodzie, zle wygladzona, uszkodzone szkliwo (porysowane) i po dwoch latach wyszlo brzydkie przebarwienie na brzegach plomby wiec poki co nie moge sie usmiechac. Znajomym dalej pasuje - ja odradzam.

Bardzo serdecznie polecam panią doktor, wyleczyła mnie z łuszczycy z która walczyłam przez 8 lat, żaden inny lekarz nie był w stanie mi pomóc ani trochę. Sympatyczna osoba bardzo milo się rozmawia :)

Koszt wizyty jest przeciętny, odpowiedni w stosunku do świadczonych usług, które są na bardzo dobrym poziomie. Pani doktor bardzo przyjemna, uśmiechnięta, szybka i skuteczna. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, uwzględnia to kiedy pacjent może pojawić się na kolejnej wizycie, koszty leczenia także jest skłonna rozłożyć :) Chodzę do niej od najmłodszych lat i bardzo serdecznie polecam!! ;)

Chodzę do niej od najmłodszych lat i bardzo serdecznie polecam!! ;)

Pani doktor jest poprostu świetna, szybko, sprawnie i profesjonalnie. moje dzieci też ją uwielbiają :]

bardzo dobra uprzejma byłem kilka razy usuwać i powypełniać ubytki i jestem bardzo zadowolony