dr Elżbieta Czaplińska-Jujeczko

Panie w gabinecie tworzą przyjazną i pełną spokoju atmosferę, polecam wszystkim bojącym się zabiegów stomatologicznych😍

Bardzo polecam Panią Elżbietę. Plombę zakłada z taką starannością że aż jestem w szoku. Można być spokojnym że plomba przetrwa lata.

Polecam :) Zarówno Pani Elżbieta, jak i asystentka Pani Wioleta są profesjonalne, pomocne, zaangażowane i bardzo miłe. Widać że chcą pomóc wyleczyć "problem". Dodatkowo dzięki opowieściom Pani Wiolety nie zemdlałam po znieczuleniu ;) Dziękuję :)

Polecam serdecznie panią doktor ponieważ bardzo mi pomogła w moim przypadku a był bardzo uciążliwy. Była to jedyna lekarz która w krótkim terminie mnie przyjęła. Dodam że bardzo sympatyczna i wyrozumiała.

Polecam! Super podejście do dużego i małego pacjenta 🙂 córka była pierwszy raz u dentysty i dzięki pani dentystce wyszła zadowolona z gabinetu bez lęku przed kolejną wizyta. Ja za to panikara jakich mało na wizycie stresowałam się mniej dzięki temu że wszystko było po kolei tłumaczone.

Polecam gorąco. Pani doktor kompetentna, miła i delikatna. Moje córki chcą chodzić tylko do tego stomatologa. Gorąco polecam.

Chodząc do wielu dentystów słyszałem, że niedokładnie myje zęby i muszę to robić lepiej. U doktor Jajeczko w końcu się dowiedziałem, jak to robić. Zrobiono mi szkolenie że szczotkowania, nitkowania i wyjaśniono rolę irygatora. Od kiedy zacząłem się stosować do tych zasad, moje problemy z zębami praktycznie zniknęły. Wcześniej bywałem u dentysty nawet dwa razy w miesiącu. Teraz dzięki praktycznemu podejściu mam przyjść na kontrolę za pół roku i to tyle. Gdy było więcej zabiegów do wykonania, terminy pani doktor wynajdywała jak najszybciej, by od razu ogarnąć sprawę. Dużo uprzejmości ...

Gdy było więcej zabiegów do wykonania, terminy pani doktor wynajdywała jak najszybciej, by od razu ogarnąć sprawę. Dużo uprzejmości i dobroci doświadczyłem w tym miejscu i polecam <3

Gabinet godny polecenia! Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia! Pani Elżbieta Nie Oceniona!!

Od paru lat przychodzę do Pani dr. Czaplińska-Jujeczko i jestem bardzo zadowolona z wizyt. Zawsze znajdą Panie wolny termin dla mnie i nie trzeba czekać miesiącami, oczywiście chodzi mi o wizytę na fundusz. Ząbki są fajnie zrobione, także nie ma na co narzekać, a panie są przemiłe😁 Zdecydowanie polecam

Gabinet godny polecenia. Szybko zdiagnozowano u mnie ubytki w zębach powodujące silny ból, który praktycznie uniemożliwiał mi spożywanie jakichkolwiek ciepłych lub bardzo zimnych posiłków. W innych gabinetach polecano mi jedynie wyrwanie zęba i wstawienie sztucznego, żeby '' nie było widać''. Tutaj Pani doktor profesjonalnie wyleczyła mi wszystkie zęby bez wyrywania, choć, jak sama mówiła, to był ciężki przypadek. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i z pewnością polecę ten gabinet znajomym.