Elżbieta Czupryniak

Położna

Najlepsza położna EVER! Polecam gorąco, super porod, szybki, bezbolesny i bez znieczulenia (bo nie mogłam)! Super położna

Położna jak marzenie. Mieliśmy na Karowej do czynienia z wieloma położnymi. Pani Ela jest najlepsza. Uratowała żonę przed cesarką. Odpowiednio miła i zdecydowana. Pełna profeska.

Fachowa, konkretna. zaangażowana w poród - wiecej takich położnych

Fachowa, konkretna. zaangażowana w poród - wiecej takich położnych

Nie mam zastrzezen co do formy i sopsobu pracy tej polożnej. Fachowa wiedza umiejętności nabyte przez lata pracy oraz profesjonalizm - to wszystko co można powiedzieć w trzech slowach na temat tej pani

Dzięki Jej zaangażowaniu, pomimo trudności, dobrze wspominam swój poród. Bez Niej chyba bym nie dała rady. Dziękuję za dobre serce i ciepłą opiekę podczas narodzin naszej córeczki. I oczywiście gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom.