lekarz Elżbieta Dąbek

Choroby zakaźne

Ja i moja mama, która jest pacjentką pani doktor Dąbek (borelioza) jesteśmy pod dużym wrażeniem Jej kompetencji i wnikliwości. Wizyta przebiega w przemiłej atmosferze, bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych, a pacjent po wyjściu czuje się otoczony opieką. Pani doktor nie obiecuje przysłowiowych "gruszek na wierzbie", ale realnie ocenia proces rehabilitacji, starając się pomóc. Moim zdaniem jest to na obecną chwilę chyba jeden z nielicznych lekarzy (o ile nie jedyny) w Zielonej Górze, który wykazuje się fachowością w dziedzinie boreliozy. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Leczę się u p. dr. od trzech lat i jestem bardzo zadowolona:) Polecam wszystkim! Miła, sympatyczna, bardzo dobry specjalista od chorób wątroby.

Miła, sympatyczna, bardzo dobry specjalista od chorób wątroby.

Byłem u Pani Doktor na kilku wizytach, wykonywałem wiele badań ale nie uzuskałem pomocy i rozwiązania problemu. Mogę zostawić tylko taką opinie. Lekarz miły, poświeca dużo czasu ale nic to nie wnosi do rozpoznania choroby.

Polecam Panią doktor jest w pełni profesjonalna , miła , sympatyczna,relacja pacjent-lekarz jest znakomita

Pani doktor nie ma pojęcia o leczeniu przewlekłej boreliozy ani wspierania terapii podczas leczenia. Więcej szkodzi niż pomaga. Poza tym miła, ale nie o to chodzi - tylko o efekt terapeutyczny, którego nie ma, gdyż stan pacjenta jest jeszcze gorszy niż przed leczeniem.

Sympatyczna i bardzo miła,poświęca pacjentowi dużo czasu.Jest prawdziwym lekarzem z powołania.

Wspaniały lekarz,świetne podejście do pacjenta. Szczerze bardzo polecam. Najdek

Wspaniały lekarz,świetne podejście do pacjenta. Szczerze bardzo polecam. Najdek