dr n. med. Elżbieta Dacka

Bardzo dobra Pani Doktor, a przy tym bardzo bardzo miła.

Bardzo dobra Pani Doktor, a przy tym bardzo bardzo miła.

Moje doświadczenie związane z chirurgami było dość nieprzyjemne, więc obawiałam się trochę i tej wizyty. Na szczęście wszystko było SUPER! Pani doktor jest bardzo miła i sprawiła, że od razu zapomniałam o stresie. Fachowo udzieliła mi pomocy. BARDZO POLECAM!!!

Pani dr Dacka, to najlepszy chirurg w Lublinie. Lekarz z powołania, zawsze uśmiechnięta, gotowa pomóc, wzbudza zaufanie. Posiada wysoką kulturą osobistą.Życzę Pani dr samych sukcesów zawodowych.

Zle goiła mi sie blizna po operacji i Pani doktor udzieliła mi natychmiast fachowej pomocy. Przepisała również odpowiednie antybiotyki które sprawiły że poczułam się lepiej i uniknęłam w ten sposób pobytu w szpitalu. Polecam

Jestem mile zaskoczony po wizycie prywatnej w Luxmedzie u tej pani. Obsługa bardzo miła i sprawna a przy tym fachowa a co najważniejsze dr Dacka bardzo pomogła mi w moim problemie, który doskwierał mi przez wiele wiele lat.