dr hab. Elżbieta Dembowska-Periodontolog

Protetyk

3,1
3,1
2,7

Niestety nikomu nie polecam i chciałam przestrzec osoby wybierające się tam. Umawiając się na wizytę do periodontologa proszę być przygotowanym na to, że konsultacja będzie ze zwykłym stomatologiem a periodontolog pojawi się tylko w przelocie. W takim wypadku lepiej już wybrać się do gabinetu gdzie przyjmuje jeden periodontolog i ma się pewność że ten właśnie periodontolog nas przyjmie, a tutaj nigdy nie wiadomo tak naprawdę na kogo się trafi, nawet jeśli wizyta będzie umówiona z p dr Dembowską. W gabinecie miałam robiony kosztowny zabieg na odsłoniętą szyjkę zęba. Na pierwszej wizycie kontrolnej nie było dr Dembowskiej. Już wtedy wiedziałam że przeszczepiona tkanka z szyjki zęba się przesunęła i coś jest nie tak, ale że nie było pani dr to tak naprawdę nie miał kto na to zareagować. Na drugiej wizycie kontrolnej pani dr bardzo niegrzecznie mnie potraktowała obwiniając za to, że na pewno dotykałam opatrunek i sama jestem sobie winna. Czyli sytuacja wyglądała absurdalnie, pani dr nie była na wizycie kontrolnej i nie zareagowała na czas na to, że coś się dzieje (wszak w medycynie ryzyko się zdarza i liczyłam się z tym). Natomiast arogancko zarzuciła mi że to ja odpowiadam za to jak ułożył się mój przeszczep. No cóż, najlepszą obroną jest atak. W efekcie pokrycie szyjki to tylko 1mm. Mało tego podczas zszywania miejsca skąd została pobrana tkanka pani dr w taki sposób okręciła nici wokół dwóch zębów że szyjkę jednego zęba mi odsłoniła!! Kiedy skonfrontowałam później to że uszkodziła ten ząb usłyszałam tylko „być może, potem będziemy to kleić”. Jakby klejenie miało rozwiązywać sprawę zresztą. Nie po to udałam się na przeszczep żeby później inny ząb w wyniku tego mieć klejony. Zresztą tego darmowego klejenia się nie doczekałam. Więc bilans jest taki: 1mm pokrycia jednego zęba, drugi schrzaniony i tak naprawdę wymaga zabiegu, 900zł wydane. Sami Panstwo zadecydujcie czy warto się tam wybrac.

Bardzo mi pomogła Pani profesor w sytuacji gdy proponowano mi ekstrakcje 6 zębów. Po leczenie mam zachowane wlasne zęby.. dziękuję

kompetencja w tlumaczeniu choroby i jej leczenia, poswiecony czas i uprzejmosc z jak spotkalem sie w gabinecie jest godna polecenia.

Nie polecam gabinetów. Zapłaciłam za koronkę która spowodowała pęknięcie 2 korzeni. Omijać z daleka.

Nie polecam tego lekarza tym, którzy chcą zakładać sobie implant. Zabieg dokonany na mnie był kompletną prowizorką, bez dokładnego wcześniejszego "rozpoznania terenu", bez zaplanowania zabiegu a dobieranie implantu odbywało się niejako "z biegu". W efekcie w miejscu ubytku po JEDNYM zębie trzonowym wylądowały dwa implanty zbyt blisko osadzone przy czym jeden z nich uszkodził korzeń zęba sąsiedniego. Po miesiącu bólu i po konsultacji u innych chirurgów-implantologów zażądałam usunięcia implantów. Najwyraźniej implantologia, choć dochodowa, nie jest najmocniejszą stroną tego gabinetu.

Odradzam gabinet stomatologiczny doktor Dembowskiej. Byłam umówiona w tym gabinecie na zwykłe plombowanie zęba. Kierowałam się wyłącznie tym, że doktor Dembowska jest nauczycielem akademickim, nic poza tym nie wiedziałam. Myślałam, że skoro ta Pani taka wykształcona to pewnie gabinet jest nowoczesny i stosuje najnowsze techniki nie tak jak się idzie gdzies na NFZ, a tu taka niespodzianka że założono mi plombe amalgamatową. Miałam nadzieje, w koncu się jej pozbyć i nawet nie przyszło mi do głowy żeby się upewniać, że plomba będzie "biała", a tu dostałam kolejny amalgamat. Załamka. Chętnie dopłaciłabym więcej za normalną plombę. XXI a tu w takim niby nowoczesnym gabinecie nadal amalgamaty pakują do ust.

Umówiłam sie do Pani Doktor na KONSULTACJĘ w Akademii Medycznej. Zobaczyłam Panią Doktor przez sekundę, po czym przyprowadziła innego lekarza (dr Bołzana - doktoranta), który miał się mną zająć. Lekarz ten wykonał mi skaling (niedokładnie, więc musiałam go powtórzyć) nie tłumacząc, co dalej z moim leczeniem periodontologicznym. Za konsultację, której nie było, zapłaciłam 40 zł i za skaling 120 zł. Podczas następnej wizyty chciałam dowiedziec się, co z moim leczeniem dalej będzie, ale Pani Doktor ze mną nie chciała rozmawiać. Rozmawiała za moimi plecami z Panem Doktorem, który miała mi przekazać co dalej. I co? Zaproponowano mi wszczepianie implantów w chore dziąsła. Więcej się tam nie pojawiłam, a kolejny lekarz stomatolog, do którego trafiłam był mocno "zdziwiony" taką sytuacją.

Jestem pod wrazeniem profesjonalnego leczenia . Paweł Łęgowski

Jestem pod wrazeniem profesjonalnego leczenia . Paweł Łęgowski