Elżbieta Drużyńska-Gucze

Ortodonta, Stomatolog

2,9
2,9
2,6

Dołączam się do jednej z opinii. Bardzo źle się czułam kiedy był obecny mąż pani doktor. Nie szanuje swoich pracowników. Nie mogłam słuchać jak krzyczy i ciągle ma pretensje do swoich pomocy. Pani doktor ma również niezbyt dobre podejście do pacjenta.

Stanowczo odradzam. Niestety dzięki tej właśnie Pani musiałam ponownie zakładać aparat, przez 3 lata źle prowadziła moje leczenie o czym uświadomił mnie kolejny ortodonta. Nigdy nie wiedziałam jaką kwotę przygotować na następną wizytę no i ile czasu ponieważ zawsze byłam umówiona na konkretną godzinę a nigdy o tej godzinie nie weszłam zdarzyło mi się czekać nawet 4 godziny. To skandal. Pani Gucze była owszem miła ale nie określam jej jako osobę kompetentną. Czasem miałam wrażenie że Pani pracujące jako pomoce wiedzą od niej więcej.

Jeżeli chodzi o fachowość to ja nie mogę się wypowiedzieć bo nie znam się na tym. Mam inne uwagi odnośnie gabinetu a mianowicie za każdym razem kiedy tam wchodziłam czułam dyskomfort z powodu opryskliwości męża pani doktor do pań, które pomagają w pracy. Źle je traktuje. Pani doktor jest miłą kobietą ale tylko wtedy kiedy jest sama i ma dobry humor. Pod koniec dnia nie jest już taka miła.

Chodzę do pani doktor od 2 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dodatkowym plusem jest to, iż gabinet pani doktor prowadzi z mężem-stomatologiem, u którego usunęłam ząb przed założeniem aparatu (pani doktor była obecna przy usuwaniu zęba, więc miałam komfort psychiczny).

Chodzę do pani doktor od 2 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pani doktor bardzo miła i fachowiec w swojej dziedzinie. Nie wiem skąd komentarze poniżej na jej temat. Fachowo i wnikliwie tłumaczy co należy zrobic, jaką zastosuje metodę leczenie, ile to będzie trwało i konsultuje sie z pacjentem. Mojej córce zakładała apraty na obie szczęki, miała bardzo skąplikowaną wadę zgryzu, wybrała właściwą metodę leczenia i pomogło. Wczesniej korzystałam z innego ( bardzo wzietego) gabinetu i niestety nie pomogło a pieniądze stracone. Polecam Pania doktor Drużyńską-Gucze. Barbara S.

popieram pierwszy komentarz, Pani Doktor nie spełniła moich oczekiwań, wolałabym już nie trafić na tak zarozumiałego lekarza,radzę rozejrzeć się za innym ortodontą.

Nie zgdzam się z komentarzem niżej - pani Doktor jest bardzo miła, dobrze tłumaczy wszystko - taki lekarz to skrab - mnie pani elżbieta zakładała aparat i jestem straszniez zadowolony, widać znaczną poprawę - Polecam :) Mateusz W.

Mateusz W.

zdecydowanie nie polecam pani doktor, opryskliwa i niemiła, na każde pytanie odpowiada z wielką łaską, stracony czas i pieniądze.