lekarz Elżbieta Dyba-Kachnikiewicz

Internista, Reumatolog

Pani "doktor" nie ma za grosz empatii oraz jest osobą bardzo niekompetentną. Ktoś pisał, że nadaje się jedynie do wystawiania skierowań - dementuje, nawet do tego się nie nadaje. Mam zakażenie lambliozą, potrzebuje aktualne badania krwi, aby lekarz, który mnie prowadzi, mógł sprawdzić, jaki jest stan mojego organizmu i dobrał odpowiednie leczenie. Pani odmówiła wystawienia skierowania, ponieważ już w tym roku miałam wykonane jedne badania. Argumenty o niskiej ferrytynie oraz nieprawidłowych wynikach zbagatelizowała, co oznacza, że nie jest kompetentną osobą. Współczuje Pani takiego uosobienia, a najbardziej pacjentom, że muszą mieć z Panią doczynienia. Niestety wcześniej również miałam styczność z Panią "doktor" która odmówiła przyjęcia mnie z anginą i 4 dniową gorączką prawie 40 stopni. Brak słów.

Te pozytywne opinie jako "anonim" sama sobie Pani "doktor" wpisuje chyba... tragiczny lekarz, z totalnie ignorującym podejściem do pacjenta, "wywiad" u Pani trwa jakieś 3 sekundy, nie pozwala dojść do słowa, przerywa w pół słowa, objawy i dolegliwości Pani nie interesują, od wejścia do gabinetu nawet na mnie nie spojrzała, co jest u niej standardem ponieważ miałem kilkukrotną, wątpliwą "przyjemność" wizyty u tej Pani w poradni na Pilczyckiej. Jestem astmatykiem i na ostatnią wizytę przyszedłem z infekcją, kaszlem i gorączką a Pani nawet nie chciała mnie osłuchać. Nie dowiedziałem się co dokładnie mi dolega, usłyszałem że mam leżeć a "przypisane" leki to bez recepty kupić sobie mogę sam w aptece. Finalnie, po kilku dniach skończyło się wizytą u innego lekarza a ja miałem zapalenie płuc...
Tragedia a nie lekarz. Polecam sprawdzić opinie na innym portalu typu znanylekarz gdzie nie ma możliwości usuwania opinii i są one zweryfikowane, tam pani ma 0,5 na 5. Nie polecam

Byłam na wizycie u tej pani 2 razy w przychodni EMC na ul. Pilczyckiej we Wrocławiu. Co prawda za każdym razem była dla mnie miła, choć oszczędna w słowach, to niestety nie mam zaufania do jej kompetencji. Za pierwszym razem przyszłam z chorobą wirusową. Przypisana kuracja przypominała porady medycyny ludowej. Zalecony lek w ogóle nie zbijał temperatury. Po paru dniach musiałam wrócić do innego lekarza w tej placówce i zalecone przez niego leczenie przyniosło wtedy skutki - zostało zmienione wszystko, co zalecała lek. Dyba-Kachnikiewicz. Drugi raz przyszłam ze zmianami chorobowymi na gardle. Zgłosiłam, że mam do tego bóle w tchawicy i w prawym uchu. Pani doktor nie osłuchała mnie ani nie zajrzała do ucha. Obejrzała gardło przez 2 sekundy nie używając nawet latarki (gdy moi bliscy i ja sama próbowałam obejrzeć te zmiany, to musieliśmy użyć latarki, bo inaczej zmiany nie były dobrze widoczne). Usłyszałam, że "Dziwne jakieś to gardło". Poinformowałam, jaki lek został mi zapisany przez innego lekarza parę dni wcześniej (podałam nazwę lęku i formę - syrop) i pani dokrot stwierdziła, że to antybiotyk. Po wizycie sprawdziłam, że lek ten nie jest jednak antybiotykiem. Jedyne co otrzymałam na tej wizycie, to skierowanie do otorynolaryngologa na cito, tyle że chyba wszyscy kierują pacjentów do laryngologów na cito, żeby to oni ich leczyli, więc na najbliższy termin w tej placówce trzeba czekać półtora miesiąca. Cała wizyta trwała może 4 minuty. Nie polecam jako lekarza POZ. Jeśli tylko będzie taka możliwość, to wybiorę innego lekarza. Być może pani doktor jest dobrym reumatologiem, ale nie miałam możliwości sprawdzić.

Pani Doktor wyjaśniła na czym polega problem, zaproponowała metodę leczenia, zaleciła dalsze badania . Jestem bardzo wdzięczna i polecam z całego serca!

Pani Doktor to przemiły lekarz, rzeczowy człowiek i bardzo dobry specjalista. Od pierwszej wizyty zaproponowała leczenie które się sprawdziło. Bardzo profesjonalny reumatolog

Pani Doktor to przemiły lekarz, rzeczowy człowiek i bardzo dobry specjalista.

Oby było więcej takich lekarzy, którzy podchodzą do pacjenta z taką empatią. Ten lekarz wytłumaczy wszystko . Zapyta czy wszystko jest zrozumiałe jeżeli nie to chętnie odpowie. Z całego serca polecam Panią Doktor.

Miło, rzeczowo, Pani doktor bardzo empatyczna, leki przepisane przez Panią doktor od razu przyniosły ulgę, polecam serdecznie.

jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem , profesjonalizmu i empatii Pani Doktor. Starannie przeprowadza wywiad, koncentruje się na szczgółach, zaangażowana i skrupulatna. Zaufałam i jestem zadowolona. Z całym przekonaniem polecam. Byłam na wizycie w przychodni Medix we Wrocławiu.

Kompleksowy wywiad, świetny kontakt z pacjentem, szczegółowe wytłumaczenie dolegliwości oraz niedrogie leki. Bardzo polecam tego reumatologa.

Pani Doktor bardzo miła i cierpliwa. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, jest bardzo dokładna, wszystko tłumaczy, polecam bardzo serdecznie.