lekarz Elżbieta Dziekan

pani doktor zadko poznaje sie nachorobie

pani doktor zadko poznaje sie nachorobie

Mamy synka-wcześniaczka.Ma teraz 6m-cy.Chciałem się umówić z panią dr na wizytę kontrolną,ale usłyszałem,że ZDROWYCH DZIECI NIE PRZYJMUJE!!! I odesłała mnie do przychodni.PORAŻKA!!!

Doktor Dziekan jest typowym lekarzem z powołania - których dzisiaj ze świecą szukać. Do tego jest wspaniałym człowiekiem, zawsze i w każdej sprawie udzieli porady i pomoże. A to, że czasem wizyta u niej nie może trwać tak długo jak ktoś sobie wymarzył to wina jedynie tego, że zawsze czeka na nią tłum wiernych pacjentów - takich jak ja! Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem.

lekarz godny polecenia,maam 2 dzieci które dosyć często chorują zawsze pomoże udzieli informacji a moje pociechy mówią o niej to ta fajna pani doktor

Jako osoba owszem miła, ale jako pediatra nie jest godna polecenia. Doktor Dziekan ma zbyt mało czasu na pytania, oględziny i wywiad dotyczący dziecka. Niestety moja opinia potwierdza się również po rozmowach z innymi rodzicami-przykre-bardzo liczyliśmy na tego lekarza...

Uprzejma, serdeczna i wrażliwa kobieta.

Uprzejma, serdeczna i wrażliwa kobieta.

naprawde wspaniały lekarz, traktuje pacjenta jak człowieka a nie jak przypadek.

naprawde wspaniały lekarz, traktuje pacjenta jak człowieka a nie jak przypadek.

Wzorowy lekarz, jedyny problem, to, że ze względu na dużą popularność wśród pacjentów, dość kłopotliwe jest zrejestrowanie się do Pani doktor.

Nie będę się rozpisywał na temat kompetencji pani doktor,bo po prostu nie znam się na medycynie,ale wiem ,że to wspaniały człowiek,który nigdy nie przechodzi obojętnie nad krzywdą chorego .

Przyjmie chore dziecko nawet o północy lub w Wigilię, w razie wątpliwości można skonsultować się telefonicznie, miła kobieta.