Elżbieta Empel

Tak,to dobry lekarz,bardzo sympatyczna kobieta.Polecam.Nic nie wiem o pójściu na emeryturę,raczej niemożliwe za względu na wiek..

jest super dentystką.Swietnym protetykiem,przemiła osobą.szkoda,że poszłana emeryture.A może przyjmuje jeszcze prywatnie,wie ktoś?

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.Podczas wizyty tłumaczy metodę leczenia,wiem czego mogę spodziewać się za chwilę.Jest delikatna,doskonale wie,co czuje pacjent po tamtej:-) stronie i wie jak działać,by czuł się lepiej.Moja jedynka nadbudowana kompozytem,prawie szesć lat temu,jest najlepszym dowodem na wysoką jakosć leczenia.A myślałam,że bez koronki się nie obejdzie.Dodam jeszcze,że nie uważam przy jedzeniu.