Elżbieta Empel

Tak,to dobry lekarz,bardzo sympatyczna kobieta.Polecam.Nic nie wiem o pójściu na emeryturę,raczej niemożliwe za względu na wiek..

jest super dentystką.Swietnym protetykiem,przemiła osobą.szkoda,że poszłana emeryture.A może przyjmuje jeszcze prywatnie,wie ktoś?

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.Podczas wizyty tłumaczy metodę leczenia,wiem czego mogę spodziewać się za chwilę.Jest delikatna,doskonale wie,co czuje pacjent po tamtej:-) stronie i wie jak działać,by czuł się lepiej.Moja jedynka nadbudowana kompozytem,prawie szesć lat temu,jest najlepszym dowodem na wysoką jakosć leczenia.A myślałam,że bez koronki się nie obejdzie.Dodam jeszcze,że nie uważam przy jedzeniu.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Dariusz Kutella

Chirurg stomatolog