lekarz Elżbieta Fajfrowska- Al Ali

Ginekolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.W czasie specjalizacji pracowała w szpitalach wojewódzkich w Wielkopolsce. W latach osiemdziesiątych wyjechala z kraju i przez ostatnie 30 lat pracowała w Syrii doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych szpitalach oraz gabinetach ginekologicznych. Wykonuje ultrasonografię brzuszną i przezpochwową w ginekologii i położnictwie. Zajmuje się leczeniem płodności, diagnostyką i leczeniem porodu przedwczesnego, prowadzeniem profilaktyki i leczeniem na...

Byłam u tej lekarki w celu dobrania antykoncepcji. Pani doktor dodatkowo zbadała mnie, wyjaśniła mi wiele rzeczy i dobrała mi właściwe dla mnie środki. Jest bardzo fachowa, doświadczona. Widać, że ma ogromną wiedzę. Poza tym jeszcze nigdy nie widziałam tak serdecznego i uśmiechniętego lekarza! Jej dobry nastrój udziela się pacjentom. Mam wrażenie, że jest jednym z najlepszych lekarzy w przychodni, w której pracuje.

Bardzo sympatyczna. Wizyta trwała około pół godziny i kosztowała 150zł. Pani doktor fachowo wyjaśniła mi na czym polega moja dolegliwość. Zaproponowała zabieg krioterapii, na który się zdecydowałam (zapisałam się na za tydzień). Warto napisać, że Pani doktor przeprowadza bardzo dokładny wywiad, zadaje wiele pytań. Badanie było przyjemne i bezbolesne, Pani doktor zbadała mi także piersi i zleciła kilka badań laboratoryjnych, które zrobiłam na miejscu w przychodni. Szkoda, że mamy tak mało tak dobrych specjalistów...

Pani Doktor Fajfrowska-Alali prowadziła moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką otrzymałam. Pani Doktor wcześnie wykryła zagrożenie i podjęła leczenie, dzięki któremu moja córeczka urodziła się bez powikłań. Ważne, że Pani doktor poza wielką wiedzą jest bardzo serdeczna i miła. Poświęca sporo czasu na każdą wizytę, mnie zawsze pytała o samopoczucie. Za każdym razem czułam się traktowana indywidualnie. Jestem ogromnie wdzięczna tej lekarce, bo dzięki niej urodziłam piękną i zdrową córeczkę!

Pani doktor jest bardzo spokojna. Na wizycie dokładnie przeprowadziła wywiad zadając mi wiele pytań. Zleciła mi także dwa dodatkowe badania. Zbadała także moje piersi. Jest bardzo serdeczna i miła, opowiedziała mi wiele o sobie i swojej historii. Okazuje się, że przez ponad 20 lat pracowała na bliskim wschodzie jako ginekolog.

Żebyśmy mieli tylko takich lekarzy to polska służba zdrowia byłaby zupełnie zdrowa. To bardzo serdeczna i miła osoba!!!! Poświęca dużo czasu na wizytę dzięki czemu można o wiele rzeczy zapytać i wyjaśnić wiele wątpliwości. Wcześniej chodziłam do ginekologów płci męskiej, do Pani doktor trafiłam pod nieobecność mojego lekarza ale teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór. Na pewno będę kontynuowała moje leczenie u dr. Fajfrowskiej.

Pani Doktor, Dziękuję za bardzo miłą wizytę. Cieszę się, że trafiłam do Pani (choć wybór był bardzo przypadkowy). Dr. Fafjrowska to bardzo serdeczna i kompetentna osoba. Bardzo pomogła mi w problemie, o którym nie chciałabym pisać. Wielu lekarzy zupełnie nie wiedziało, jak mi pomóc. Wreszcie trafiłam na lekarkę, której misją jest pomaganie chorym. Serdecznie polecam!!!

Taki lekarz to prawdziwy skarb!!! Jest bardzo miła, fachowa i bardzo serdeczna. Wizyta u Pani doktor to przyjemność. Trafiłam do Pani doktor, gdyż długo szukałam w internecie lekarza, który wykonuje zabieg wymrażania nadżerek. Bałam się tego zabiegu, ale zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor sprawnie przeprowadziła zabieg, wszystko trwało może kilka minut. Po wymrożeniu widać już bardzo duże efekty. Powtórzę zabieg jeszcze jeden raz i mam nadzieję, że pozbędę się już wtedy całkowicie mojego problemu.

Dołączam się do pozytywnych opinii o dr. Fajfrowskiej. Tak uśmiechniętej osoby ze świeczką można szukać. Bardzo serdeczna, posiada ogromną wiedzę a przede wszystkim ma masę dobrej energii, którą przekazuje swoim pacjentkom!

Bardzo się cieszę, że poznałam tę Panią doktor. Trafiłam do niej po przeczytaniu kilku pozytywnych komentarzy. Na początku podchodziłam do tego z delikatnym dystansem, ale wszystko co przeczytałam okazało się prawdą. Mam wrażenie, że znalazłam swojego ginekologa! Pani doktor jest bardzo serdeczną osobą, ma bardzo dużą wiedzę i część z niej stara się w zrozumiały sposób przekazać Pacjentowi. Warto polecić takiego lekarza!!

Bardzo sympatyczna lekarka. Podoba mi się atomsfera, jaką robi podczas wizyt. Bardzo ładny i czysty gabinet. Prowadzi mi obecnie moją drugą ciążę. Zleciła wszystkie niezbędne badania. Bardzo interesuje się moim stanem zdrowia. Mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie, która szuka swojego ginekologa.