lekarz Elżbieta Fijałkowska-Huczyńska

Pediatra

3,7
3,6
3,5

Pani Doktor jest bardzo dobrym, rzeczowym fachowcem w swojej dziedzinie , nadaje kierunek leczeniu ,indywidualnie analizuje przypadek pacjenta,jest moim lekarzem rodzinnym , bardzo kompetentną osobą nie tylko dla dzieci.Kto poważnie traktuje swoje zdrowie i leczenie serdecznie polecam Panią Doktor.

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa,konkretna w diagnozowaniu choroby. Jestem pacjentem już kilka- życzę Pani Doktor dużo zdrowia!

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa,konkretna w diagnozowaniu choroby.
Jestem pacjentem już kilka- życzę Pani Doktor dużo zdrowia!

To nie jest wina lekarza ile ma czasu dla pacjenta,Pani doktor zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się spośród lekarzy w Brzegu. Pacjent może zmienić lekarza ,może zmienić przychodnię itd. Każdy ma wybór a ja zaprowadzę i synową i wnuki.

Pacjent może zmienić lekarza ,może zmienić przychodnię itd.
Każdy ma wybór a ja zaprowadzę i synową i wnuki.

P.Doktor jest skutecznym , oddanym pacjentom lekarzem.

P.Doktor jest skutecznym , oddanym pacjentom lekarzem.

Pani Doktor Elżbieta Fijałkowska-Huczyńska jest bardzo rzeczowym i kompetentnym fachowcem.Jestem pacjentką już ok. 3 lat(tyle ile tu mieszkam) Pani Doktor jest i będzie naszym lekarzem rodzinnym .Jest zawsze pomocna,skuteczna i zdecydowana.To LEKARZ -godny naśladowania w każdym aspekcie tego słowa. Wdzięczna pacjentka wraz z rodziną.

Wdzięczna pacjentka wraz z rodziną.

z moich obserwacji wnioskuję, że Ona ledwie dostrzega małego Pacjenta, ktoś przyszedł... nie tłumaczy co dziecku dolega,po co przepisuje 3 różne syropy, nie mówi jak je podawać, nie mówi nic... Jeśli nie ma ochoty komunikować się z ludźmi, to może czas zmienić zawód, bo i tak żadna z Niej lekarz...:(

beznadziejna pani doktor, rano bada moje dziecko i mówi ze to tylko katar i daje jakieś hemopatyki a pod wiecżór jade z małym na pogotowie lub prywatnie do dr Salij ( rewelacyjny pediatra)bo jest coraz gorzej i zwykle tam diagnoza zpalenie garda i krtani i konczy sie antybiotykiem. Ta historia mi sie powtórzyła juz 3 raz i przenosze małego do innej przychodni bo juz mam dość!

Pani doktor nie a czasu dla pacjenta, stale sie gdzieś spieszy. Ponadto nie chce jej sie nigdyh dokładnie wytłumaczyć metod leczenia ( brak czasu). Pacjenta traktuje jakby był "drugim lekarzem" któremu można w skrócie rzucic nazwy lekarstw czy informacje dotyczące choroby. Nie polecam. Młodzi rodzice wybierajcie innych pediatrów- młodych i chetnych do pracy z dziećmi.

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią doktor. Według mnie jest jednym z lepszych pediatrów w Brzegu.

pomogla mi wyleczyc dziecko z apotpowego zapalenia skory

pomogla mi wyleczyc dziecko z apotpowego zapalenia skory