lekarz Elżbieta Filipecka

Psychoterapeuta

Polecam Panią Doktor z całą odpowiedzialnością. Lecze się od 8 lat, byłem na rożnych oddziałach, aż trafiłem do dr Filipeckiej. Pierwszy raz przekonałem się co to znaczy opieka, zainteresowanie i kompetencje gdy stałem się pacjentem Pani Doktor. To wybitnie miła, zaangażowana w los pacjenta i przede wszystkim niezwykle kompetentna osoba. Nie jestem fachowcem, ale porównując wiedzę Pani Doktor z wiedzą lekarzy u których leczyłem się wcześniej różnica jest ogromna na korzyść dr Filipeckiej. Nareszcie ktoś mi pomógł, odzyskałem nadzieję w to, że i dla mnie jest szansa na wyleczenie. Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor i wszystkim polecam!!!

Fantastyczna lekarka która pomogła mi wyjść z nałogu. Świetnie dobrane leki, rewelacyjna terapia. Szczerze polecam osobom chcącym wyjść z nałogu.

Nie powiem złego słowa o Pani Doktor, bo wyprowadziła mnie z ciężkiej choroby! Polecam ją każdemu kto szuka fachowego specjalisty z dużym doświadczeniem.

WSPANIAŁY LEKARZ BARDZO POMAGA STANĄC NA NOGI WYROZUMIAŁA ZAWSZE WYSŁUCHA DO KOŃCA DZIĘKI LECZENIU PANI DOKTOR UWIERZYŁAM W SIEBIE POZBIERAŁAM SIĘ LEKI SUPER DOBRANE. BARDZO MIŁE WIZYTY, MOŻNA SZCZERZE POROZMAWIAC. DO KOŃCA WYSŁUCHA KOCHANY CZŁOWIEK NAPRAWDE POLECAM !!!

Wspaniała osoba, wspaniały lekarz. Polecam z całkowitą odpowiedzialnością. Dzięki pomocy Pani Doktor, powróciłam do całkowitej formy, pracuję, cieszę się życiem . Jestem usatysfakcjonowana i polecam każdemu.

Polecam, wspaniały lekarz i człowiek. Cierpliwa, fachowa, ciepła. Spotkałem wielu psychiatrów, ale dopiero Pani Doktor całkowicie mi pomogła. Jeśli będę miał problem, bez zastanowienia wrócę do Niej.

Odwiedziłam wielu lekarzy, ale tylko Pani Doktor potrafiła mi pomóc. Nie znam bardziej profesjonalnej osoby.

bardzo miła lekarka , traktuje ją jak przyjaciela , miła usmiechnieta ,taka ludzka , rozumie mnie i moje problemy , tolerancyjna , uprzejma, otwarta, na problemy ludzkie , pacjetów, grzeczna, ma duzo pacjentów, umie słuchać, nietraktuje człowieka jak przedmiot , tylko jak człowieka , dusza człowiek , sympatyczna. Bardzo polecam!

Jest Ordynatorem w Szpitalu Babińskiego. Wyjątkowo niesympatyczna osoba. Chętnie przyjmuje łapowki

Jest Ordynatorem w Szpitalu Babińskiego.
Wyjątkowo niesympatyczna osoba.
Chętnie przyjmuje łapowki

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Kraków"?

Plac Axentowicza 6/2

Anna Rekel