Elżbieta Florek-Góra

Laryngolog

Pani doktor laryngologiem jest tylko z nazwy. Od ponad roku mam problemy z gardłem/katarem. W przeciągu miesiąca 2x chorowałem na anginę - przy czym ostatni raz antybiotyk mi nie pomógł i lekarz rodzinny skierował mnie do laryngologa. Miałem pecha, że prywatnie - za 110zł - poszedłem do ww. Pani. Cytaty z wizyty: - "ja nic nie widzę w gardle/nosie" - grudki retencyjne? - "zawsze są i będą" - ciągła temperatura 37,5 mimo antybiotyku - "nic nie brać, taka temperatura to nie temperatura" - to od czego mam temperaturę? "nie wiem" ...

- "ja nic nie widzę w gardle/nosie"
- grudki retencyjne? - "zawsze są i będą"
- to od czego mam temperaturę? "nie wiem"
Ręce opadają. Chyba bardzo chciała skończyć i wyjść do domu. Zero pomocy, zero 'leczenia'.

Na drugi dzień poszedłem też prywatnie do innego laryngologa - gardło złe, wymaz na bakterie/grzyby - bo po objawach i nawrotach może być coś poważniejszego np. gronkowiec i dłuższe leczenie. Ponieważ już średnio ufałem laryngologom to doczekałem się na wizytę z NFZ i poszedłem do 3 lekarza, który potwierdził że to nie jest normalne i trzeba wymaz zrobić bo pewnie zakażenie bakteryjne/grzybiczne.

Nie polecam Pani 'laryngolog'.