lekarz Elżbieta Frejdlich

Lekarz medycyny pracy

2,2
2,6
2,6

Nie wiem skąd szkalowanie Pani Doktor? Może dlatego, że w internecie można bezkarnie każdego obrzucić błotem? Już wiem, że nie można sugerować się fałszywymi opiniami ludzi w internetach. Przed dzisiejszą wizytą u tej pani doktor, po przeczytaniu opinii na tej stronie zupełnie na serio bałam się tam pójść...jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Nie popłakałam się po wizycie i nie okazała mi swojej wspomnianej w komentarzach wredoty. Pani doktor jest bardzo miła i kompleksowo się mną zajęła. Szczerze i bezinteresownie polecam :)

Lekarz zupełnie bez serca i kultury osobistej. Zachowanie Pani było poniżej krytyki, podniesionym tonem i z pogardą zwracała się do mnie podczas prywatnej wizyty. Wywarła tak silną presję psychiczną, że po wizycie się popłakałam. Odradzam wizytę u tego lekarza!

Bardzo wredna osoba. Nikomu jej nie polecam.

Bardzo wredna osoba. Nikomu jej nie polecam.

brak słów na tego człowieka... zdecydowanie nei polecam :/

brak słów na tego człowieka... zdecydowanie nei polecam :/

Doświadczona doktor, wysłucha człowieka, wyleczy.

Doświadczona doktor, wysłucha człowieka, wyleczy.