lekarz Elżbieta Glińska-Kidawa

Neonatolog, Pediatra

1,8
1,9

Pani doktor tragedia,podejścia zero i stwierdziła że dziecko ma zeza co w ogóle nie ma miejsca i wpisała to w książeczkę, dodatkowo wpisała że odżywianie średnie bo jest szczupła. Ogólnie jeszcze dużo innych rzeczy bym napisała o niej ale brak słów. Pracuje w Przychodni na Nadrzecznej więc unikajcie jak coś.

Niestety nie polecam zero empatii pani doktor najlepiej tylko by kierowała do szpitala nie można doprosić się o jakiekolwiek skierowanie na badania tak jakby łaskę robiła nie uprzejma wszystkich traktuje przedmiotowo najlepiej wychodzi jej kierowania dziecka do szpitala ciekawe dlaczego czy brak może wiedzy

Ta pani nie powinna mieć kontaktu z dziećmi! Moją kilku tygodniową córkę przez złą diagnozę tudzież brak wiedzy skazała ostatecznie na leczenie w szpitalu a jak sie okazało sprawa była blacha i gdyby pani ,, doktor '' ją wykryła podczas wizyty wszystko byłoby dobrze. A tak był ból, stres i płacz. Unikajcie !!!

Nie polecam. Pani doktor przez 4 miesiace dala mojemu dziecku 3 antybiotyki. Nawet na zwykly kaszel bo trwal dwa tygodnie, nawet nie raczyla zrobic badan z czego ten kaszel wogole powstal. Na moje pytanie dotyczace czy dawac corke jakies witaminy na odpornosc powiedziala ze to dzieciom tak samo potrzebne jak cukierki. A jej podejscie do dziecka jakby z przymusu je badala. Lekarz z "zawodu" nie z powołania

Porażka..... nie wiem dlaczego tacy lekarze jeszcze leczą. Pacjenta traktuje przedmiotowo. Jej wiedza o leczeniu sprzed kilkunastu lat w dodatku chamska i arogancka !!!!!! Zdecydowanie unikajcie takiego lekarza....

bylam z synkiem w szpitalu i pani doktor interesowala sie nami.czesto przychodzila w ciagu dnia i nocy i pytala sie czy wszystko w porzadku.jako jedyny lekarz na odziale martwila sie stanem zdrowia mojego dziecka

witam nie wiem czemu mamy takie odmienne zdanie. Mój syn był teraz w szpitalu na zapalenie płuc i pani dr. była bardzo w porządku, często przychodziła pytała czy wszystko ok i stawiała dobrą diagnozę

witam nie wiem czemu mamy takie odmienne zdanie.

To kobieta, nie powinna być pediatrą!!!!!

To kobieta, nie powinna być pediatrą!!!!!

Pani doktor najpierw nas wyzwała, że przed świętami to nie powinno się przychodzić. Potraktowała mojego synka dosłowanie jakbysmy przyszli na wizytę z kotem. Po "skończonym" badaniu (dziecko dopiero co ubierałam, miałam jeszcze kilka pytań), ale niestety - zajęła się już następnym pacjentem. W kontakcie lekarz-rodzic oraz lekarz-dziecko bardzo nieuprzejma. O kompetencjach ciężko cokolwiek napisać, gdyż na szczęście nic poważnego się nie działo. Ale samo traktowanie mówi samo za siebie. Wydaje się, że Pani doktor pracę z małym pacjentem traktuje jako konieczność.