mgr Elżbieta Gmurczyk

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Pani Elżbieta Gmurczyk jest godnym polecenia dietetykiem. Mam pewność że oddałam się w ręce profesjonalisty. Efekty są wręcz spektakularne! Panią Elżbietę cechuje profesjonalizm połączony z życzliwością dla pacjenta. Ma się pewność że nasze zdrowie oddaliśmy w ręce eksperta.

Polecam P.Elę z czystym sumieniem każdemu, kto chce zrzucić kilka kg. Podeszła do mnie bardzo indywidualnie i elastycznie dopasowała dietę do moich potrzeb i możliwości. Czuję się doskonale zaopiekowana przez P.Elę, ponieważ jest bardzo sympatyczną osobą, a przede wszystkim świetnym ekspertem. Najważniejszym efektem współpracy z p. Elą jest dla mnie to, że dzięki niej zrozumiałam, że dieta to sposób odżywiania na całe życie, a nie kilka tygodni "męki". Że można jeść smacznie, zdrowo i chudnąć utrzymać wagę, stosując się do kilku prostych zasad.

Pani Elżbieta jest przede wszystkim doskonałym fachowcem w swojej branży, ma olbrzymią wiedzę i doskonałe podejście do pacjenta. Ma absolutnie jednostkowe podejście do każdego przypadku. Mogę to stwierdzić, ponieważ byłam u Niej i ja i moja córka. Pani Ela doskonale, natychmiast znalazła odpowiednie podejście do mojego dziecka, aby ta zechciała zmienić swoje nawyki żywieniowe. Także polecam - w tych rękach na pewno da się osiągnąć swój cel.

Z pomocą Pani Eli schudłam 12 kg jakiś czas temu. W czasie wizyt Pani Ela odpowiadała na wszelkie pytania, dostosowywała dietę do różnych niecodziennych sytuacji (wyjazdy, Święta). W czasie odchudzania czułam się świetnie a prowadzę aktywny tryb życia. Wszystkie potrawy w diecie Pani Eli są smaczne i do dziś czasami odwiedzają mój stół.

Szczerze polecam, bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Przepisy smaczne i zdrowe, dieta dopasowana do trybu życia, przede wszystkim prosta, więc nie ma problemu z przygotowaniem posiłków. polecam

Pardzo polecam panią Elę. W zeszłym roku układała dla mnie dietę, byłam z niej bardzo zadowolona. Pani Ela potrafi słuchać, motywować, ma dużą wiedzę i jest bardzo miła. Dieta jej autorstwa była idealnie dopasowana do moich potrzeb i wymagań. Polecam!

Szczerze polecam Panią Elżbietę Gmurczyk.Jeśli chcesz schudnąć ,to nie można trafić lepiej .Jest miła,ma ogromną wiedzę na temat odchudzania i świetnie potrafi zmotywować .Schudłam kilkanaście kilo,mój mąż drugie tyle ,więc wiem co mówię .Polecam z pełnym przekonaniem .

Jeśli ktoś chce schudnąć to naprawdę polecam udać się do Pani Eli Gmurczyk. Ja w ciągu 4 miesięcy zrzuciłem 10 kilo ale gdybym się we wszystkim stosował do jej porad i zaleceń to bym zrzucił więcej:-). Moja żona zrzuciła 12. I trzymamy tę wagę bo przy okazji chudnięcia przyswaja się zdrowe nawyki żywieniowe. Pani Ela tłumaczy i wyjaśnia dlaczego tak a nie inaczej. Potrafi ułożyć menu pod smak i gust. Jeśli ktoś szuka dobrego dietetyka to polecam.

Generalnie same plusy. Pierwsza wizyta to kompleksowe przepytywanie pacjenta z tego jak się odżywia, co może czego nie może lub nie chce jeść, tryb życia, badanie składu ciała, uczulenia, itp - wszystko co może wpływać na dietę którą trzeba wprowadzić. Potem dieta i spotkania co dwa tygodnie. Fajne jest też to że pani Ela nie jest nachalna na kasę. Jeśli widzi że dana dieta się sprawdza i pacjent nie jest nią znudzony to nie wciska nowej tylko po to by zarobić. Etyczne podejście, a to u mnie się bardzo liczy. Poleciłem ją już kilku znajomym i mają te same odczucia.