lekarz Elżbieta Hauk-Szklarek

Hepatolog

1,8
1,8
1,9

Nigdy więcej wizyty u tej pani - opryskliwa, niemiła i generalnie to wszystko co było wcześniej to było źle. Brak podejmowania jakichkolwiek decyzji. Nie polecam - unikajcie kontaktu szkoda czasu i pieniędzy

Byłam na prywatnej wizycie, i jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto. Ta baba ma się za lekarza!!!! Nie miła , opryskliwa i chamska. Podważała decyzję mojego ginekologa który prowadził ciąże. Wizyta trwała moze z 5 minut i była pełna wrzasku i krzyku ze strony tej kobiety. Nie polecam!!!!!

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor.Spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczyła wszelkie wątpliwości.Polecam kazdemu.

Cuż,... kończę pisać skargę. Wiem, że nic nie zdziałam, ale przynajmniej będę wiedział, że nie przemilczałem i niekompetencji tego lekarza. Te same standardy co u innych: krzyk, chamstwo, brak jakiegokolwiek dialogu, minuta w gabinecie, "zmarnowała pani pieniądze podatników". Czyli standardowo to, na co stać tego lekarza. Żeby jeszcze swoje chamstwo nadrabiała kompetencjami i wiedzą,... może tak i jest, ale nie ustosunkowała się do problemu ze skierowania. Chyba temat dla mediów,...

Oceniem ją zdecydowanie negatywnie. Wizyta trwała może 5 min ale zapamiętam ją na długo. Wyszłam od niej z płaczem bo niestety Pani doktor nie udzieliła mi zadnej informacji a same jej komentarze były opryskliwe i bardzo nieuprzejme. Miała zarzuty do lekarza prowadzącego ciąże (bezpodstawne - sama nie jest przecież ginekologiem) ale cała złośc skupiła się na mnie. Na koniec wizyty zdajac chyba sobie sprawe że jednak przesadziła, zmieniła ton, tylko szkoda że tak poźno...

Pani doktor miła. Wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości. Zachęcała do zadawania pytań. Skierowała na dalsze badania krwi żeby wykluczyć wszelkie wątpliwości. Polecam wizytę u pani dr:)

Pani doktor nie taka straszna jak ją malują, po przeczytaniu komentarzy na forach szłam zestresowana na wizyte do CZMP jednak zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor wyjaśniła wszyskie moje wątpliwości w sposób konkretny i całkiem sympatyczny. Była to moja pierwsza wizyta w ciąży dotycząca przeciwciał toxo.

Lekarz - tragiczna pomyłka. Po czterech bezskutecznych terapiach z zastosowaniem interferonów Pani doktor w obliczu Sądu (jako biegła) oświadczyła, że mam szanse na samoistne wyeliminowanie z organizmu wirusa typu C a co za tym idzie, powrót do zdrowia. Pozazdrościć optymizmu i "kompetencji"! Przypuszczam,że po tej diagnozie prędzej zaufam znachorowi, niż dyplomowanemu lekarzowi pokroju wspomnianej Pani doktor. Zasada primum non nocere Pani Hauk-Szklarek jest widocznie obca i nieznana.

Nie polecam. Zostałam spławiona, bo p. doktor akurat brała udział w strajku parę tat temu w CZMP

Do tej lekarki trafiłam ze skierowaniem od lekarza ginekologa z podejrzeniem różyczki. I jak najbardziej zgadzam się z dwoma poprzednimi opiniami. Lekarka niemiła, niekompetentna, wygląda na to że przyjmuje pacjentów za karę. W gabinecie byłam może góra minutę. Z łaską spojrzała na wyniki badań i zapytała czy czytać nie umiem i że po co robiłam po raz kolejny badania na różyczkę (wcześniejsze pokazały IGM dodatni) w ogóle nie dała dojść do słowa, nie mówiąc już o analizowaniu wyników pozostałych badań. Jak byłam szczepiona to nie mamy o czym rozmawiać. Stwierdziła że przychodząc do niej jakieś dziecko nie będzie miało chemioterapii. Przecież płacę składki a badania zrobiłam za własne pieniądze!!! Szkoda naszych pieniędzy na takich lekarzy jak najdalej od tej osoby!!!!!