lek. dent. Elżbieta Hildebrandt

Bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta Pani doktor. Miałam ogromny uraz do stomatologa, wiele razy zmieniałam lekarzy, musiałam korzystać ze znieczulenia gdyż nie umiałam wytrzymać bólu jaki zadawali. Pani doktor Hildebrandt wyleczyła mi zęby bez boleśnie, jest naprawdę delikatna i nie wierci w zębie na "Chama". Gorąco polecam !!

Bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta Pani doktor.
Gorąco polecam !!

Fantastyczna Pani Stomatolog. Miła ,grzeczna,kompetentna.Lubiana przez pacjentów,uwielbiana przez dzieci.Od kilku lat korzystamy z opieki stomatologicznej Pani Doktor.Ja się bardzo cieszę,że moje dzieci chętnie bez stresu,chodzą do stomatologa i nie mogą się doczekać kolejnych wizyt.Moja Karolinka usiadła na fotel w wieku trzech lat.Ma wszystkie mleczaki wyleczone i piękny uśmiech.Pani Doktor miała zawsze niespodzianki dla dzieci i nigdy moje dzieci nie płakały na fotelu.Jestem za to Jej bardzo bardzo wdzięczna.Zachęcam wszystkich i gorąco polecam.

Fantastyczna Pani Stomatolog.