lek. dent. Elżbieta Jachowska

Serdecznie polecam. Miła, przyjemna atmosfera. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyty u Pani doktor przebiegają bez stresu, bez pośpiechu, bez bólu. Pani doktor jest pełna empatii, dokładna, sumienna, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Plan leczenia oraz każdy jego etap omawia dokładnie z pacjentem. To ogromny komfort psychiczny móc leczyć zęby u stomatologa z pasją, któremu się ufa w 100% i na którego można liczyć także w awaryjnych, pilnych sytuacjach.

Serdecznie polecam.

Systematycznie odwiedzam Ten gabinet. Wizyty polegają na regularnej kontroli, higienizacji i instruktażu jak mam dbać o zęby i oczywiście stosuje się do wszystkich zaleceń; efektem tego jest, że mam zdrowy uśmiech, bez żadnych ubytków :) Pani doktor jest bardzo miła i delikatna, a atmosfera panująca w gabinecie bardzo przyjemna. Polecam!!!

Nie myślałem że kiedyś tak napiszę ale... pierwszy raz było mi miło być u dentysty. Uprzejmie i dogłębnie wyjaśnieno mi jak dbać o zęby i dziąsła żeby było dobrze a nie jak zawsze. Obsługa i profesjonalizm z wyższej pułki. Polecam!

Obsługa i profesjonalizm z wyższej pułki.
Polecam!

Polecam!Mila atmosfera.Świetnie podejście do pacjenta.Każde działanie rzeczowo omawiane z pacjentem.Zero bólu.Zero stresu. Pani doktor przesympatyczna,pełna empatii,delikatna i konkretna. Pełen profesjonalizm.Polecam. Pani doktor, bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.

Pani doktor przesympatyczna,pełna empatii,delikatna i konkretna.
Pełen profesjonalizm.Polecam.
Pani doktor, bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc.

Spokojna, miła atmosfera, dogodne terminy, przystępne ceny, profesjonalizm, a przede wszystkim wiedza i doświadczenie Pani doktor sprawiają, że do Tego gabinetu wracam z miłą chęcią :-) Polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta i doskonale wykonana usługa. Miła, przyjemna atmosfera, bez pośpiechu i stresu. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i zdecydowanie polecam.

Kameralna, miła atmosfera. Pani doktor pełna empatii, uśmiechnięta, miła, delikatna. Ma dużą wiedzę popartą doświadczeniem. Opieka stomatologiczna na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem POLECAM.

Opieka stomatologiczna na wysokim poziomie.
Z czystym sumieniem POLECAM.

Polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bez stresu. Czysto i sterylnie. Na pewno wrócę i serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6