lekarz Elżbieta Jakubowska woźniak

2,7
2,9
2,7
2,4

A ja bardzo się cieszę że trafiłam do tej p. doktor. W porównaniu z innymi gabinetami na plus stosunkowo niewielkie koszty (prywatnie). Gdy przychodzę na krótką wizytę np. po receptę p. doktor nie bierze ani grosza. Bardzo dobrze dobrane tabletki, cyklicznie zaleca podstawowe niedrogie badania krwi i chormonów. Zawsze otrzymuję wyczerpującą odpowiedź na zadane pytanie. Zawsze miła, delikatna i rzeczowa. Polecałam koleżanką i były bardzo zadowolone.

BARDZO SPOKOJNA,DELIKATNA PRZY BADANIU,MERYTORYCZNA ,moja Pani doktor od 30 prawie lat nie raz ratowała moje zdrowie JEDEN Z NAJLEPSZYCH GINEKOLOGÓW W RADOMIU

Byłam na państwowej wizycie u pani doktor. Dla niej pukanie do drzwi to podstawa, chodź nie ma pacjenta w gabinecie. To podobno lekarz jest dla pacjentów. Ta pani doktor jest bardzo mrukliwa nie można się od niej nic dowiedzieć. W czasie badania jest delikatna ale nic nie mówi czy coś ci dolega. Bardzo zasadnicza. Nie zachowuje się jak ginekolog z którym można porozmawiać o problemie.

Niewyobrazalnie zarozumiała, nieuprzejma, wrecz brak kultury osobistej, pokory. Przysiege hipokratesa skladala chyba bardzo dawno temu i zapomniala ze lekarzem sie jest zeby ludziom pomagac a nie dla wladzy nad bezbronnym pacjentem. Bo przeciez jestesmy od tej elity zalezni, a starsze pokolenie nauczylo ich ze kazdy bedzie im poklony jak bogom oddawal.

Bardzo nieprzyjemna i niedelikatna. Będąc na początku ciąży (7tc ) podczas wykonywanego badania usg spytalan Pani doktor czy wszystko w porządku z dzieckiem, bo w ogóle się do mnie nie odzywala, odpowiedziała pretensjonalnym tonem "ciąża żywa, to wszystko co powinna Pani wiedzieć". Po badaniu wewnętrznym, gdy wróciłam do domu, ból brzucha, brałam no spe i do końca dnia lezalam w łóżku. Podczas kolejnej wizyty taki sam stosunek do pancjenta, nie pozwoliłam się już zbadać, zmieniłam lekarza prowadzącego. Nie polecam nikomu!!!

Nie polecam nikomu!!!

U Pani Dr byłam rok temu, aby dowiedzieć się czy nie ma żadnych przeszkód, abym mogła zajść w ciąże. Badanie usg wyszło w porządku i Pani dr kazała mi tylko łykać kwas foliowy. Niestety dopiero po roku starania się o dziecko, dowiedziałam się od koleżanki, że istnieje coś takiego jak prolaktyna, której podwyższony poziom uniemożliwia zajście w ciąże - zachęciła mnie do zrobienia badań w tym kierunku. Po odebraniu wyników okazało się, że mam bardzo wysoki poziom prolaktyny - wróciłam do tej samej Pani dr po roku, bo byłam ciekawa jej opinii na ten temat. Od Pani dr usłyszałam, że z tymi wynikami mam udać się do "koleżanki", która namówiła nie na to badanie. Oczywiście wyników prolaktyny Pani dr nie skomentowała (widocznie brakowało dr wiedzy na ten temat),nie otrzymałam żadnej informacji co do leczenia, a na dodatek Pani dr nie skierowała mnie na żadne inne badania, ponieważ powiedziała, że NFZ nie ma pieniędzy na to. Nie wspomnę już o tym, że Pani dr jest niemiła, niekompetentna, z brakiem kultury osobistej. Nie polecam nikomu wizyty u tego "lekarza".
Anonim

Wspaniała kobieta :) zawsze jest zainteresowana stanem zdrowia,zawsze mam badane piersi,zawszeam robione USG,zawsze odpowie na moje pytania.Polecam :)

Pani Doktor jest niekompetentna. Wybrałam się do niej ponieważ miałam stan zapalny pochwy. doktor powiedziała, że no rzeczywiście jakiś malutki stan zapalny jest, po czym przepisała mi maść TRIDERM i powiedziała, że jak maść nie pomoże mam się wybraź ze stanem zapalnym pochwy do DERMATOLOGA! niestety maść nie pomogła, a fakt że powiedziała że mam iść z tym do dermatologa jest po prostu śmieszny! antybiotyki musiałam sobie załatwiać na własną rękę. nie polecam.

Witam, chciałabym uprzedzić wszystkie Panie, które zastanawiają się na wybraniem tej Pani na lekarza prowadzącego ciążę. Ja zastanawiałam się 3 razy, słyszałam dobre i złe opinie. Postanowiłam zostać i teraz bardzo żałuję, bo teraz zdrowie mojego dziecka jest bardzo zagrożone. Opowiem wam moja historię i od razu powiem, że jeśli któraś z was zastanawia się 3 razy, nie zrobi to jeszcze o 3 więcej. Pani potrafi prowadzić moim zdaniem tylko tzw. zdrowe ciąże, książkowe. Jeśli dzieje się coś nie tak nie potrafi powiedzieć nic, wysyła na mega drogie badania i każde słuchać się innych lekarzy. Sama nie potrafi powiedzieć nic. Co do mojej historii, to miała ona miejsce ok. miesiąca temu kiedy to wiedzieliśmy, że coś dzieje się nie tak z dzidziusiem i poprosiłam o zrobienie usg (bo tego nie ma w zwyczaju robić Pani doktor). Nie powiedziała nic prócz: o jejku... nie zbadała maluszka, nie zmierzyła go. Bogu dzięki, że coś nas tknęło i zaczęliśmy szukać innych lekarzy, teraz walczymy o zdrówko maleństwa. Osobiście nie chcę już mieć więcej nic wspólnego z tą Panią. Dziewczyny nie róbcie tego błędu.

Dr Jakubowska to najgorszy lekarz u jakiego byłam. Jest niekompetentna i dodatkowo nieuprzejma. Brakuje jej podejścia do pacjenta, zachowuje się jakby pracowała w sklepie mięsnym w czasach PRL. Odmówiła wypisana recepty, prawdopodobnie licząc na wizytę prywatnie lub ze względu na poglądy religijne.