lekarz Elżbieta Jankowska

Korzystam z usług pani ginekolog w szpitalu w Dębie. Przyjęła mnie na oddzial z krwotokiem z dróg rodnych. Szybko i z wielkim zaangażowaniem udzieliła mi pomocy . Pani ginekolog była miła i uprzejma. Wytłumaczyła co mogło być przyczyną.

Lekarka ? O ile tak można nazwać te panią ,Pani nie podaje żadnych konkretnych informacji , jest nie uprzejma ,arogancka ,nie polecam …

Polecam Pani doktor bardzo konkretna, wszystko zawsze dobrze wytłumaczy, dzięki czemu nie ma się wątpliwości. Pani doktor utrzymuje kontakt telefoniczny z pacjentkami i w razie potrzeby służy radą nawet w późnych godzinach.

Polecam Panią doktor. Wizyta przebiega bezstresowo i bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśni. Nawet poza przyjęciami u siebie w gabinecie udzieli porady przez telefon.

Pani Doktor godna polecenia...jakieś 12lat wstecz.To moja trzecia ciąża,poprzednie prowadziła Dr Jankowska i na chwilę obecną mogę powiedzieć tylko jedno-pieniądze nie śmierdzą. To , jakie Pani E.ma podejście do pacjentki zależy najwidoczniej od Jej nastroju.Oziębłość , wręcz powiedziałabym bezczelność spowodowały,że więcej nie odwiedzę tego gabinetu.Chroń nas Opatrzności przed takim lekarzem jak Pani E. NIE POLECAM. P.S. Gubi wyniki,zdjęcia USG,bałagan w terminarzu wizyt i w ogóle paranoja.

NIE POLECAM.
P.S. Gubi wyniki,zdjęcia USG,bałagan w terminarzu wizyt i w ogóle paranoja.

Niestety bylo to moje pierwsze badanie, traumatyczna wizyta, tragiczne podejście do pacjenta. Wyniki badań krwi wyszły książeczkowe, więc pani doktor przepisała mi leki kompletnie nie omawiając przypadku czy możliwej przyczyny moich dolegliwości. Nie polecam.

Tragiczny lekarz, nie wiem czy w ogóle tą panią można nazwać lekarzem. Zadzwoniłam do niej celem umówienia się na usg ciąży gdyż dostałam krwotoku i chciałabym jak najszybciej sprawdzić czy z dzidzią wszystko w porządku, a ta powiedziała że może mnie przyjąć dopiero za tydzień. Mówiłam że to chyba trochę za późno a ona że dopiero wtedy ma wolny termin. Na koniec powiedziała " proszę szukać dalej, na razie". I to ma być lekarz, koszmarna kobieta. Ostrzegam przed taką jak ona.

I to ma być lekarz, koszmarna kobieta. Ostrzegam przed taką jak ona.

nie polecam lekarza gdyż ta pani doktor jest chamska i wścibska, nie tłumaczy chorób i nie rozpoczyna leczenia po rozpoznaniu tylko miesiąc póżniej na wizycie gdzie do tego czsu choroby się pogłębiają

Cudowna Pani doktor, kompetentna, życzliwa. Jej porady przynajmniej na mnie działają uspokajająco. Polecam :)

Osobiście uważam że jeśli ktoś już sam przychodzi z nastroszoną miną to jakiej reakcji oczekuje od lekarza że co że będzie zadowolony? To jest bardzo dobra GINEKOLOG uratowała moje dziecko i zrobiła to w profesjonalny sposób.Polecam.