dr n. med. Elzbieta Jaskólska

Chirurg dziecięcy

2,5
1,8

Nie wiem skąd takie opinie. Pani doktor swego czasu uratowała mi życie. Żaden lekarz przez wiele lat nie wiedział co mi jest, kiedy trafiłam do szpitala inny chirurg nie przyjął mnie na chirurgię, bo mam "miękki brzuch". Na następny dzień gdy już leki przeciwbólowe nie pomagały, zbadała mnie właśnie Pani doktor, zrobiła rentgena, jeszcze jedno USG i postanowiła, że w trybie natychmiastowym mam trafić na stół operacyjny. Dzięki niej żyję. Mojej mamie wytłumaczyła wszystko cierpliwie i dokładnie i o tym co mi jest i o przebiegu operacji.

Pani doktor jest niemiła . Krzyczy na rodziów pacjentów( nie tylko na mnie), nie potrafi nic normalnie powiedzieć tylko wiecznie krzyczy i rodziców traktuje z ewidentną wyższością. Przeprowadzała zabieg urologiczny u naszego niepełnosprawnego syna. Ta pani wogóle nie powinna być dopuszczana do dzieci ma zerowy poziom empatii. byliśmy zmuszeni wyjsc na żadanie do domu z synem, bo nafaszerowała naszego syna psychotropami żeby po zabiegu nie wstawał i się nie ruszał( zresztą bez mojej zgody- syn już bierze bardzo dużo własnych leków), a kiedy wkońcu po paru dniach zwróciłam jej uwage żeby przestała wkońcu tak strasznie krzyczec i że proszę o odstawienie podawanych przez nią leków to zrobiła potworną awanturę i z agresją bez krzty delikatności wyciągnęła synowi cewnik... . i jeszcze powiedziała coś w stylu że jak go boli to przeze mnie... . Niczego nie można się było od niej dowiedzieć bo tylko wpadała do sali, krzyczała i wychodziła i tak codziennnie. Może pani doktor przydałoby się jakas terapia psychologiczna bo ewidentnie ma problemy z emocjami. Zabieg u naszego syna był przeprowadzony dobrze, ale napewno nigdy do niej nie wrócimy, bo ten pobyt w szpitalu to był jeden wielki koszmar.

Pani doktor prowadzi mnie od 8 lat i może na początku był z nią trudny kontakt ale z kwestii choroby była troskliwie dzięki niej moje nerki wciąż działają

Pani dr jest opryskliwa i niemiła, a ludzi traktuje z góry. Dwukrotnie moje dziecko leżało na oddziale, gdzie pracuje dr Jaskólska i dwukrotnie była opiekunem sali. Jeśli nie jest się w mniemaniu tej pani jej pacjentem nie uzyska się żadnych odpowiedzi, mało tego bywa poprostu okropna i nie przebiera w słowach. Kolejny raz miałam z nią doczynienia w przychodni podczas kontroli po szpitalu. Zostaliśmy do niej skierowani w zastępstwie za lekarza do którego bylo zapisane dziecko, ponieważ pierwsza wizyta przebiegła normalnie, a nie wiadomo było kiedy nasz lekarz wróci zapytałam do kogo mamy przyjść na kolejną kontrole, powiedziała że obojętnie wiec zapisalismy sie do niej. Jakie było zaskoczenie mojego męża kiedy podczas umówionej wizyty został dosłownie wyrzucony z gabinetu, bo jak twierdziła dziecko nie było jej pacjentem. Na nic zdały się wyjaśnienia, że tak nas zapisano, bo naszego lekarza nie było i pierwsza kontrolę mieliśmy u niej, czy że jechaliśmy 80 km na tę wizytę.

Pani doktor jest beznadziejna,nie miła wręcz za przeproszeniem idiotyczna.Nikomu nie polecam tej pani doktor.Masakra!!!!!!!!

Pani doktor niemiła, ironiczna, co najważniejsze nie znająca się na tym co robi!! Czekałam 2h na wejście, po czym wspomniana pani doktor wręcz nakrzyczała na mnie po moich wyjaśnieniach - po rzekomym zbadaniu w karcie informacyjnej wpisała NIE TĄ NOGĘ którą badała - paranoja - oraz że niczego nadzwyczajnego nie stwierdza - ortopeda stwierdził naderwanie mięśnia uda z krwiakiem do leczenia operacyjnego - NIE POLECAM, a pani doktor polecam jakieś badanie wzroku :)