lekarz Elżbieta Jeżewska

Laryngolog

A ja nie podzielam tych zachwytów. Pani może i miła ale mojej choroby nie rozpoznała. Faszerowała mnie sterydami i antybiotykami nabijając tyn samym kasę aptekom, a powód dolegliwości był prozaiczny, stwierdził to kolejny laryngolog. Straciłem tylko czas i pieniądze, zdecydowanie nie polecam!!!

ja też się podzielę opinią, bo uważam że pani laryngolog jest świetnym lekarzem, ucho bolało i przeczyścila dobrze, wpadła wata głęboko a inni nie zauwarzyli. Ucho już nie boli, zagoiło się.

poprzedni lekarz leczył mój katar około roku różnymi lekami i specyfikami, wydawałam setki złotych miesięcznie, straciłam nadzieję, że będzie dobrze, trafiłam na dr Jeżewską. Pani Doktor udało się wyleczyć moją dolegliwość w 2 tygodnie lekami które nie zrujnowały mojego domowego budżetu. DZIĘKUJĘ.

Bardzo sympatyczna i rzetelna Pani lekarz

Bardzo sympatyczna i rzetelna Pani lekarz

Doskonały lekarz!!!Uratowała mnie przed niepotrzebną operacją,jedyna rozpoznała,że moje problemy z zatokami to nie zapalenie zatok a zwykła alergia!Polecam

Chciałbym podziękować dr.mimo początku leczenia,mam pewność że pani dr.ma to coś co pozwala być spokojnym.

ukochana p. dr:) anioł który, zawsze wysłucha

ukochana p. dr:) anioł który, zawsze wysłucha

Do takiego lekarza po prostu chce sie chodzic :) Marek Polski

Do takiego lekarza po prostu chce sie chodzic :)

Marek Polski

Lekarz przez duże "L", kto na Panią Doktor natrafi ten szczęściarz.

Lekarz przez duże "L", kto na Panią Doktor natrafi ten szczęściarz.

Pani doktor - super kompetentna komplesowo prowadzi pacjęta do całkowitego wyleczenia, doskonały specjalista. Zbigniew Dąbrowski

Zbigniew Dąbrowski