lek. dent. Elżbieta Kacejko

2,9

Pani doktor wyleczyła mi jedynkę kanałowo, w której niestety zrobił się zgorzel. Muszę przyznać, że akurat w tym przypadku nie spieszyła się, wykonała zdjęcie i starannie wyleczyła mi zęba. Niestety jest to jedyna dobra rzecz jaką Pani doktor dla mnie zrobiła. Chcąc naprawić mankament estetyczny mojej drugiej jedynki postanowiła lekko ją rozwiercić i założyć plombę. Jedynka z plombą od razu po wyjściu z gabinetu była nadwrażliwiona. Spożywanie ciepłych jak i zimnych posiłków sprawiała mi ból, w konsekwencji w mojej zdrowej 'upiększonej' jedynce utworzył się zgorzel. Dzięki Pani doktor Kacejko zamiast jednej mam teraz dwie martwe jedynki.

Opinia dotyczy P. Elżbiety Kacejko w gab. stom. ZANA DENT oraz leczenia (tylko zalepienie plombą) szyjki zęba przy dziąśle średniej jakości plombą (uwaga innego stomatologa). Druga wizyta to reklamacja i doklejenie materiału do tego co było. Po 2 godz. odpadł kawałek plomby. Ząb do całkowitej poprawy, ale już nie tam. Leczenie u tej Pani to strata czasu i pieniędzy.

Od lat jestem pacjentką pani doktor. Pani doktor jest miłą osobą, zabiegi wykonuje sprawnie, szybko i fachowo, nie trzeba długo czekać na termin wizyty. Dużym plusem jest nowoczesny sprzęt. Szczerze polecam!

Zawsze mogłem liczyć i spotykałe się ze strony Pani Profesor z profesjonalizmem, punktualnością - co jest dla mnie również bardzo ważne, i skutecznością leczenia. Dużą zaletą jest poziom wyposażenia gabinetu, między innymi, w wysokiej klasy mikroskop, aparat rengenowski, któe wedłu mnie w dużym stopniu skracają czas stawiania właściwej diagnozy i leczenia. Jestem wdzięczny osobom, które poleciły mi gabinet Pani Profesor i ze swej strony rónież serdecznie polecam.

korzystam z usług Pani doktor od lat,nie bardzo wiem skąd te wcześniejsze opinie,mam zęby leczone staranie,doceniam profesjonalizm,to że wizyta trwa możliwie krótko wg mnie jest zaletą,odpowiada mi styl pracy tej Pani i chyba nie tylko mnie bo poczekalnia tam nie pustoszeje,pozdrawiam wszystkich i polecam

Najgorszy stomatolog jakiego spotkałam, niechlujnie zakłada plomby, zarzucając byle jak i przygniatając palcem. Wizyta trwała krótko, ok. 5 minut, po rozwierceniu zęba pozostawiła mnie samej sobie nie informując co dalej. Zupełnie nie poświęca czasu pacjentowi, jakby się śpieszyła a pacjent jej przeszkadzał. Zdecydowanie odradzam wizyty u Tej Pani.

tragedia!!! najpierw poszłam ze zwykłą próchnicą, zrobiła jednego zęba a następnego oddała córce, po ok 2 mieś. ząb mnie tak zarzynał ,że myślałam ,że zwariuję, poszłam i okazało się ,że kanałowy będzie ( źle założona była wcześniej plomba)ale nie wie który więc zrobiła 2 zęby za które zapłaciłam 600zł i to niby po zniżce w ramach partactwa wcześniejszej roboty, po 2 latach jeden ząbek mi się złamał i muszę mieć robioną koronę , ale to już nie u niej bo całkiem stracę zęba!!! Najgorsze jest to ,że znów muszę wydać ...

tragedia!!!
najpierw poszłam ze zwykłą próchnicą, zrobiła jednego zęba a następnego oddała córce, po ok 2 mieś. ząb mnie tak zarzynał ,że myślałam ,że zwariuję, poszłam i okazało się ,że kanałowy będzie ( źle założona była wcześniej plomba)ale nie wie który więc zrobiła 2 zęby za które zapłaciłam 600zł i to niby po zniżce w ramach partactwa wcześniejszej roboty, po 2 latach jeden ząbek mi się złamał i muszę mieć robioną koronę , ale to już nie u niej bo całkiem stracę zęba!!! Najgorsze jest to ,że znów muszę wydać kasę i to 800zł!!! Szarlatanka i tyle, jej córka z resztą też!!! pracują razem i razem wykańczają zęby pacjentów!!!

Bardzo nie miła osoba, na pacjentów poświęca minimum czasu i nie ukrywa tego! Kiedy zaczęła zabieg oświadczyła koleżance że musi zaraz wyjść i musi szybko skończyć (traktując mnie jak powietrze). Miałem robiony skaling który trwał MAKSYMALNIE TRZY MINUTY! Cały zabieg był bolesny a dziąsła miałem poranione. Po powrocie do domu okazało się że kamień nazębny nie został prawie usunięty. Kobieta nie była chętna do udzielania żadnych odpowiedzi na temat przeprowadzanego zabiegu czy pielęgnacji dziąseł i zębów o które pytałem. Zostałem zbyty zdawkowym -nic nie trzeba robić oraz poinformowany że "nie będzie zdradzała mi informacji które zdobywała latami ponieważ nie ma takiej potrzeby" Przecież to jakiś absurd! Życzę tej Pani by spotykała w swoim życiu prywatnym jak najwięcej swoich byłych pacjentów, może poczucie wstydu zmieni coś w jej postępowaniu.

Jest zabawna ale niestety nie o to chodzi, chodzi o profesjonalizm i uczciwość. Świetnie usuwa zęby ale niestety nie daje rachunków, więc nigdy nie wiadomo ile za co płacisz. Na pytanie ile płacę uzyskuje odpowiedz: "może pan/pani zostawić stówę albo może być dwie,ile pan/pani ma. Szemrana historia. Ci, którzy korzystali z usług tej Pani wiedzą, o co chodzi. Be, nieładnie.