Lekarz godny polecenia. Zawsze wszystko wytłumaczy, doradzi. Kompetentna , uprzejma...Nieraz mój synek nagle dostał wysokiej gorączki bez wahania Nas przyjęła. Poświęca dużo czasu swojemu pacjentowi, nigdy nie było przebiegu wizyty w pośpiechu . Ma podejście do dzieci:)

Lekarz na wagę zlota specjaliska dobre diagnozy dobre leczenie komfort wizyty nie zawiodla mnie ani raz polecam kazdej mamie miec taka opieke nad malenstwm .Dziękuję pani doktor za wszystko Alwernia będzie biedna bez pani.

Z pelna odpowiedzialnoscia polecam Pania doktror.Mila uprzejma zarowno dla rodzicow jak i dla dzieci zreszta widac prace dzieciakow w gabinecie Pani doktor jak dzieci ja kochaja .Lekarz z powolania w 100 % oddana swoje pracy .

Pani Doktor jest na prawdę oddanym Lekarzem, który traktuje każdego swojego pacjenta bardzo indywidualnie. Jest kompetentna, uczciwa i oczywiście baardzo sympatyczna. Z Panią Doktor można porozmawiać nie tyle jak z fachowym Lekarzem, ale jak z dobrym przyjacielem. POLECAM! i Dziękuję Pani Doktor!

Jak najbardziej Pani doktor godna polecenia, zawsze znajdzie czas aby przyjąć małego pacjenta-pacjentkę.

Bardzo dobry i zaufany pediatra. Chodzę do p. Kalfas już od najmłodszych lat i zawsze spełniała moje oczekiwania. Jest jednym z najlepszych pediatrów. Polecam każdemu ! :)

Cudowna pani doktor. Nigdy nie odmówi pomocy. Leczy dwójkę moich dzieci i nigdy się na niej zawiodłam. Dobrze, że takiego lekarza mamy w Alwerni.

czuje sie bezpieczna po kazdej wizycie nie mam uczucia ze powinam sie skonsultowac z innym lekarzem wiem ze bedzie dobrze

Bardzo kompetentna i oddana swojej pracy Pani poktor. Polecam każdemu, moja trójka dzieci była pod opieką Pani doktor i do dziś żałuję, że musiała przenieść się z Myślachowic do Alwerni, przez co straciliśmy wspaniałego lekarza.

MOGĘ POLECIĆ PANIĄ DOKTOR W 100%. BARDZO MIŁA I WSZYSTKO DOKŁADNIE WYTŁUMACZY.

MOGĘ POLECIĆ PANIĄ DOKTOR W 100%.
BARDZO MIŁA I WSZYSTKO DOKŁADNIE WYTŁUMACZY.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Alwernia"?

Medycyna
Gęsikowskiego 16
32-566 Alwernia
Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Sokoła 19
32-500 Chrzanów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Krakowska 91
34-120 Andrychów