Elżbieta Kalinowska

Dermatolog, Wenerolog

Cudowna pani doktor dociekliwa nie przepisze leków jak nie jest pewna choroby pakiet badań potwierdzający wykluczający bardzo dziękuję za pomoc jestem zdrowa dzięki pani już 20 lat

Bardzo wykwalifikowana specjalistka polecam !

Bardzo wykwalifikowana specjalistka polecam !

BYŁAM U PANI TRZY RAZY I NIESTETY NIE UMIAŁA MI POMÓC

BYŁAM U PANI TRZY RAZY I NIESTETY NIE UMIAŁA MI POMÓC

Leczona od kilku lat tzw.stopa cukrzycowa (przez różnych lekarzy w przychodni i szpitalu)była w coraz gorszym stanie, a po zastosowaniu leków przez dr Kalinowską już po kilku dniach widać poprawę! Rana wreszcie zaczęła się goić!

miałam poważny problem z dłońmi... byłam chyba u 6 lekarzy - u 2 w Koszalinie, 2 w Słupsku i nawet w Poznaniu w Akademii Dermatologicznej. wszedzie wydałam tylko sporo kasy. U jedego lekarza w Koszalinie zostawiłam 200 zł za wizyte i 260 w aptece i oczywioscie nic nie pomogło. Dopiero Pani Kalinowska skutecznie wyleczyła mi ręcę. za pierwsza wizyte zapłaciłam 40 zł, po miesiacu znów pojechałam po recepte bo samorobna masc która Pani doktor mi przepisała pomagała mi a sie skonczyła a ja nie wiedziałam ze po sama recepte moge isc do swojego lekarza i wtedy Pani doktor nawet nie wzieła ode mnie nic za wizytę. a do tego jest sympatyczną osobą. POLECAM GORĄCO!