lekarz Elżbieta Kałuża-Maniewska

Dermatolog

Poszedłem do Pani Doktor za namową znajomych. Moim problemem jest, a raczej przestaje być :), łysienie plackowate. Pani Doktor przedstawiła przyczyny choroby, rokowania, przepisała leki i przekazała wytyczne. Podchodzi całościowo do pacjenta i choroby, przepisuje niedrogie leki, jest przy tym bardzo miłą osobą. Uczciwy lekarz, taki z powołania. Pierwszy raz korzystając z prywatnej służby zdrowia otrzymuję paragon z kasy. Polecam wszystkim.

Kobieta anioł:)leczę sie u pani doktor na łuszczycę.Zaden z lekarzy ktorych odwiedzialm do tej pory nie był w stanie mi pomóc.Pani doktor zdzialala cuda.Pozdrawiam

Dziś byłem u Pani dermatolog i jestem bardzo mile zaskoczony tą wizytą . W naszym regionie nie spotkałem się z tak kompetentnym i uprzejmym lekarzem . Pani doktor leczyła mnie z kurzajek . Podeszła do problemu bardzo fachowo . Każdemu polecam takiego dermatologa . Pozdrawiam - Marcin

Leczę się u Pani Doktor od ponad 10 lat na łuszczycę. Choroba jest nieuleczalna, ale Ona potrafi zahamować ją na kilka ładnych lat. Profesjonalizm, wielka kultura osobista, leki dobierane indywidualnie (najczęściej niedrogie, a skuteczne maści robione w aptece), skuteczność - oto niektóre atuty Pani Kałuży-Maniewskiej. Poza tym, co jest w dzisiejszych trudnych czasach ważne - wizyta nie jest droga. To rzadkość, aby lekarz reprezentujący tak wysoki poziom usług był dostępny także dla tych niezbyt majętnych pacjentów. Podsumowując - Pani Doktor to bardzo dobry lekarz i prawdziwy CZŁOWIEK, co niestety nie zawsze idzie w parze wśród reprezentantów tego zawodu. Dziękuję, Pani Doktor! Magda

Pani doktor Maniewska jest doskonałym specjalistą, profesjonalnie podchodzi do problemu. Pomogła mojemu 2 letniemu synkowi uporać się z problemami skórnymi i ważne trafnie postawiła diagnozę zmiany na skórze schodziły po kilku dniach wspomnę, że wcześniej byłam u 3 innych lekarzy dermatologów w tym u profesora z Poznania i nikt się nie poznał i nie dał odpowiedniego leku, natomiast maść robiona i zasypka Pani Maniewskiej koszt ok 15 zł zdziałały cuda. Wspaniała kobieta. Polecam

Leczyłam u doktor Maniewskiej trądzik. Ciężko mi powiedzieć czy mi pomogło. Na początku dostawałam różne maści itp, nie pomogło, póżniej leki doustne i też nic. Wkońcu dostałam witaminę A doustnie, jeden robiony lek na alkoholu (5zł) a drugi na siarce (5zł) i płyn złuszczający chory naskórek atrederm. Pomogło. Niestety wyprowadziłam się do Gdańska i tylko 2 razy w roku jestem w Kaliszu. Przerwałam leczenie jak skończyły mi się leki. Trądzik ostatnio strasznie mi sie pogorszył :( Wyglądam okropnie, wstydzę się pokazawć własnemu chłopakowi.. nie chcę wychodzić z domu i pokazywać się ludziom.. :( Z trądzikiem już walczę ok 10lat. Zniszczył mi całą młodość :( Planuje przy kolejnej wizycie w Kaliszu odwiedzić doktor Maniewską. Mam nadzieję, że powrót do tamtej kuracji mi pomoże..

Pani Maniewska za każdym razem stawia trafne diagnozy i szybko rozwiązuje wszystkie moje skórne problemy. Co więcej bazuje ona głównie na maściach robionych na zamówienie, które po pierwsze się sprawdzają a po drugie nie rujnują portfela( co teraz jest rzadkością w przypadku dermatologów). Do tego niezwykle uprzejma i kulturalna, można by rzec- przedwojenna solidność( instrukcje dotyczące leczenia spisane na maszynie:)