lek. dent. Elżbieta Kapuścik-Jasica

Odradzam Panią doktor!! Jest niekompetentna. Typowy sadysta. Jeżeli człowiek prosi o znieczulenie dwa razy i słyszy że i tak nic to nie da i robi to bez gdzie człowiek nie wytrzymuje z bólu to pozostawię to bez komanterza. Typowy brak fachu jakiegokolwiek podejćia i zrozumienia. Naprawdę odradzam!!

Polecam Panią Elżbietę jak najbardziej

Polecam Panią Elżbietę jak najbardziej

Pani stomatolog bardzo miła i uprzejma, a co najważniejsze leczenie przebiegało bardzo szybko. Polecam wszystkim którzy chcą wyleczyć swoje zęby.

Pani stomatolog niezwykle zainteresowana problemem pacjenta, dobiera najbardziej odpowiednie metody leczenia, każdorazowo starannie dopasowując je do dolegliwości pacjenta. A cała wizyta upływa w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu tego specjalistę!

Wszystko sprawnie w przyjemnej atmosferze, bez zbędnych ceregieli. Wykonana praca wysokiej jakości i co najważniejsze w rozsądnej cenie. Polecam.