dr n. med. Elżbieta Kisieldr n. med. Elżbieta Kisiel - zdjęcie profilowe

dr n. med. Elżbieta Kisiel

Hematolog

Lekarz, który bardziej ceni czas niż pacjenta nie zasługuje na dobrą ocenę. Usługa opłacona w wysokości 330 zł nie upoważnia lekarza do przerwania wywiadu bez możliwości zadawania pytań istotnych dla pacjenta.

Wspaniała lekarz i cudowny człowiek. Niezwykle empatyczna, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, rozważa wszelkie metody leczenia i nigdy się nie poddaje. Wiele lat jestem pod opieką Pani Doktor i bardzo jej ufam i wiele zawdzięczam.

Dziękuję Pani doktor za wyciągnięcie za nogi od kostuchy, dozgonny szacunek. Najbardziej krnąbrny pacjent.

Bardzo pomocny, kompetentny lekarz. Szczegółowo diagnozuje problem. tłumaczy wyniki badań i sposób leczenia. Poświęca dużo uwagi pacjentowi.

Mam 43 lata . Jestem po zatorze płucnym. Od momentu kiedy oddałam się w ręce P.Dr. Elżbiety czuję się bezpiecznie. Czy można dodać coś więcej ?.... Szczerze Polecam . Dziękuję Pani Doktor .