dr n. med. Elżbieta Kmiecik-Małecka

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

2,7
2,5
2,6

Trafiłem do tego lekarza, jako do biegłego sądowego - wyimaginowane przypuszczenia, kompletnie oderwane z moją dokumentacją medyczną i stanem faktycznym. Wydane opinie same w sobie sprzeczne ze wskazaniami historii choroby, a także kompletnie pozbawione logiki, wiedzy i doświadczenia życiowego. Omijać szerokim łukiem.

Czytam opinie i nie dowierzam. Komuś sie wydaje że anonimowo może bez konsekwencji napisać co mu sie podoba? Pani doktor wielokrotnie mi pomogła. Jest konkretna i rzeczowa. I SZUKA przyczyny a nie zgaduje! Jak można takie oszczerstwa smarowac!

Trafiłem do tego lekarza jako do biegłego sądowego. Zaprzecza dokumentacji i badaniom inne celowo pomija i poświadcza nieprawdę, W mojej ocenie jeżeli chcesz się wyleczyć omijaj tą panią szerokim łukiem !!!

dlaczego nie nie nie nie?? a ja mowie tak tak tak tak i jeszcze raz tak pani doktor Elżbieta Kmiecik Małecka jast swietnym neurologiem a takze dobrze pelni funkcje ordynatora oddzialu rehabilitacji w szpitalu wojewodzkim w sosnowcu i gdyby nie ona to bym wąchał kwiatki od dolu

nie nie nie nie nie nie nie

nie nie nie nie nie nie nie

brak wiedzy i zainteresowania inni sa bardziej zainteresowani nie zawsze za kase czasami trzeb na kase troche poczekac i pokazac co sie potrafi

brak wiedzy i zainteresowania
inni sa bardziej zainteresowani
nie zawsze za kase
czasami trzeb na kase troche poczekac i pokazac co sie potrafi

Wreszcie ktos sie na niej poznal. Faktycznie wszystkowiedzacy babochlop. Tak jak jej mezus. Szkoda gadac

Babochłop który myśli że wie wszystko a niema zielonego pojęcia. Zwykły konował, a wszystkim którzy zmuszeni będą leczyć się u tego nie wiadomo czego z góry współczuję.

Wyjatkowo mila i uprzejma Pani Doktor z ogromnym bagazem wiedzy i doswiadczenia.Nalezy sobie zyczyc aby wszyscy lekarze w naszym kraju byli wlasnie tacy.

zawsz wie o co chodzi .......nigdy nie ma niedomowien dostepna pod tel

zawsz wie o co chodzi .......nigdy nie ma niedomowien
dostepna pod tel