dr n. med. Elżbieta Korzeniowska-Żuk

Alergolog, Dermatolog

Do Pani doktor trafiłam przypadkiem. Borykałam się z problemem okropnego trądziku (już nie młodzieńczego), miałam całą napuchniętą twarz. 2 lekarzy w moim mieście nie podjęło się leczenia a 3 zaproponował najbardziej radykalne leczenie. Poszłam do Pani doktor i od razu powiedziała że to wyleczy. No i w rzeczy samej tak było. Wyleczyła mi trądzik naturalnymi sposobami i zwykłym antybiotykiem. Muszę przyznać, że nie było maści czy kremu który okazałby się nie trafiony. Wszystko zawsze miałam idealnie dobrane. Mijają dziś 2 lata od leczenia a ja leczę ostatnie blizny po trądziku. Wiem jak i czym radzić sobie z cerą a maści i preparaty są skuteczne po dziś dzień. POLECAM

Pani Doktor jest bardzo kompetentną i doświadczoną osobą. Byłam u kilku lekarzy, a dopiero ona zdiagnozowała moje schorzenie. Jak na specjalistę jej pokroju bierze bardzo mało pieniędzy za wizytę. Na każde moje pytanie odpowiadała, starała mi się wszystko wytłumaczyć. Od lat leczę się u dermatologów i Pani Doktor jest zdecydowanie moim faworytem. Stara się zapisywać leki dopasowane zarówno do potrzeb, jak i możliwości finansowych pacjenta (wystarczy poprosić o odpowiednik). Krótkość wizyt na pewno zależy od nagromadzenia pacjentów. Rozmawiałam z asystentką Pani Doktor: lekarka przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu, a kalendarz napełniony zawsze dwa tygodnie naprzód, co najmniej! W dodatku non-stop dzwonią do niej ludzie chcący umówić się na wizytę, a nie przyjmują do wiadomości tego, że muszę poczekać. Mimo, że wielu ludziom się odmawia, i tak kalendarz jest napełniony po brzegi.
Ja osobiście jak najbardziej polecam panią Żuk!!!

Po wielu miesiącach walki z alergią wreszcie trafiłem do lekarza bardzo profesjonalnego i skutecznego. Nareszcie mogę cieszyć się z życia. POLECAM!!!

Moja córka miała straszną wysypke na rączkach i nóżkach. Dwa miesiące chodziłam po różnych lekarzach i nikt nie potrafił jej pomóc. Zadzwoniłam do Pani Doktor i kazała mi przyjechać tego samego dnia. Obejrzała ją dokładnie i zapisała maści wcale nie z górnej półki.Pomogło i córcia w końcu przespała całą noc. Wysypka nie wróciła. Naprawde polecam:)

Problemy ropne na skórze głowy, z którymi borykałem się kilka lat pani Elżbieta załatwiła po jednej wizycie:), minęły 2 miesiące i jest super, nic nie wróciło!!! pozdrawiam serdecznie. strażak;)

Pani doktor jak jedyna potrafila sobie poradzic z moja egzema. Leczylam sie 7 lat i nic i dopiero gdy znajoma mnie do niej skierowala pozbylam sie mojej egzemy.

Pani doktor bylam u niej na trzech wizytach, wizyta trwala 10 minut obejrzała moje schorzenie zapisala lek i tak poprawy nie bylo a leki byly z gornej połki , wcale nie takie tanie i do tego wszystkie reklamowane , te które gabinet obklejony był plakatami i ulotkami. Nie jestem zadowolona z podejscia do mnie jako pacjenta gdyż wypowiedzi były ogólnikowe " moze to pomoze,a moze to"i jakis taki nieprzyjemny wyniosly ton miala w stosunku do mnie bynajmniej ja jako pacjent i z takim schorzenmiem które uprzyksza konsystencje w codziennym życiu chciałabym odrobiny współczucia i uprzejmosci a nie malo sympatycznej pani w kitlu która jest gburowata i gruboskórna. Na mnie nie zrobila milego wrażenia jako lekarz.

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Dokładnie tłumaczy rodzaj choroby i jej leczenie. Gorąco polecam.

Byłam już u kilku lekarzy, ale dopiero Pani Elzbieta bez problemu podała diagnoze i stosowne maści dla naszej 3 miesiecznej córeczki.Z czystym sercem polecam każdemu kto potrzebuje doświadczonego alergologa.

PANI DOKTOR DO NAJMISZYCH OSOB NIE NALEZY.POTRAFI NATOMIAST DOBRZE ZDIAGNOZOWAC CHOROBE I PRZEPISAC WLASCIWE LEKI CZASAMI Z GORNEJ POLKI.MOGLA BY SIE POCHAMOWAC ZE SWOIMI NIEZBYT MILYM UWAGAMI,TYMBARDZIEJ NA WIZYTACH PRYWATNYCH.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bydgoszcz"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17