dr n. med. Elżbieta Korzeniowska-Żuk

Alergolog, Dermatolog

bardzo dobry lekarz,konkretna,uprzejma i mnie wyleczyła

bardzo dobry lekarz,konkretna,uprzejma i mnie wyleczyła

Jestem pacjentką Pani Doktor od lat.Kompetencja,doświadczenie,życzliwość i ludzkie podejście do pacjeta.

Pani Doktor jest bardzo kompetentną i doświadczoną osobą. Byłam u kilku lekarzy, a dopiero ona zdiagnozowała moje schorzenie. Jak na specjalistę jej pokroju bierze bardzo mało pieniędzy za wizytę. Na każde moje pytanie odpowiadała, starała mi się wszystko wytłumaczyć. Od lat leczę się u dermatologów i Pani Doktor jest zdecydowanie moim faworytem. Stara się zapisywać leki dopasowane zarówno do potrzeb, jak i możliwości finansowych pacjenta (wystarczy poprosić o odpowiednik). Krótkość wizyt na pewno zależy od nagromadzenia pacjentów. Rozmawiałam z asystentką Pani Doktor: lekarka przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu, a kalendarz napełniony zawsze dwa tygodnie naprzód, co najmniej! W dodatku non-stop dzwonią do niej ludzie chcący umówić się na wizytę, a nie przyjmują do wiadomości tego, że muszę poczekać. Mimo, że wielu ludziom się odmawia, i tak kalendarz jest napełniony po brzegi.
Ja osobiście jak najbardziej polecam panią Żuk!!!

Pani doktor bylam u niej na trzech wizytach, wizyta trwala 10 minut obejrzała moje schorzenie zapisala lek i tak poprawy nie bylo a leki byly z gornej połki , wcale nie takie tanie i do tego wszystkie reklamowane , te które gabinet obklejony był plakatami i ulotkami. Nie jestem zadowolona z podejscia do mnie jako pacjenta gdyż wypowiedzi były ogólnikowe " moze to pomoze,a moze to"i jakis taki nieprzyjemny wyniosly ton miala w stosunku do mnie bynajmniej ja jako pacjent i z takim schorzenmiem które uprzyksza konsystencje w codziennym życiu chciałabym odrobiny współczucia i uprzejmosci a nie malo sympatycznej pani w kitlu która jest gburowata i gruboskórna. Na mnie nie zrobila milego wrażenia jako lekarz.

nie polecam. pani doktor nie wyjasnia dokladnych metod leczenia, nie ma zorganizowanego czasu pracy, nie wzbudza zaufania.

Pani doktor kompetentna ,jedyne co razi to ciągłe kolejki - brak organizacji pracy!!!

Oby takich lekarzy bylo wiecej

Oby takich lekarzy bylo wiecej