lek. med. Elżbieta Kozłowskalek. med. Elżbieta Kozłowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Lek. Elżbieta Kozłowska jest specjalistką w zakresie ginekologii i położnictwa. Ukończyła studia wyższe na Akademi Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizacje pierwszego i drugiego stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa, które uzyskała odpowiednio w 1984 i w 2007 roku.

Prowadzi ciąże, w tym ciąże wysokiego ryzyka. Leczy nietrzymanie moczu, infekcje dróg moczowych, nadżerki, torbiele jajników. Konsultuje kobiety w okresie menopauzy. Przeprowadza badania takie jak cytologia, USG piersi, USG dopochwowe, KTG czy USG płodu.

Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Od lat chodzę do Pani dr, jest wspaniałym lekarzem i zarazem ciepłą, miłą osobą. Bardzo dokładnie bada, zleca różne badania, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjentek. Prowadziła obie moje ciąże.Dzięki niej wizyta u ginekologa jest po prostu zupełnie czymś naturalnym, bez stresu i wstydu. POLECAM!!!

Świetny lekarz, przesympatyczna i ciepła osoba. Kompetentna i bez pośpiechu przeprowadza wizytę. Przygotowana do każdej wizyty pacjentki (czyli nie muszę po raz kolejny opowiadać swoich historii zdrowotnych). Wizyty przestają być stresujące. Lekarz jakich mało. Szkoda że nie przyjmuje już na Foksal.

Szkoda że nie przyjmuje już na Foksal.

Bardzo dobry lekarz,a przy tym ciepła osoba. Polecam

Bardzo dobry lekarz,a przy tym ciepła osoba. Polecam

Bardzo dobry ginekolog ze świetnym podejściem do pacjentki. Polecam.

Bardzo dobry ginekolog ze świetnym podejściem do pacjentki. Polecam.

Doktor Kozłowska nie jest moim ginekologiem, ale dwa razy trafiłam do niej w nagłym przypadku i za każdym razem to była bardzo miła wizyta. Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą i dobrym, dokładnym lekarzem, nie straszy i nie moralizuje. Polecam.

Bardzo sympatyczna, ciepła kobieta. Kompetentny lekarz. Udziela pełnych informacji dotyczących dolegliwości, ich przyczyn oraz leczenia. Wizyty u ginekologa nie są wizytami miłymi, ale pani doktor potrafi stworzyć taką atmosferę, że pacjentka nie czuje się skrępowana, a stres szybko mija.