lekarz Elżbieta Kramarczuk

Internista, Diabetolog

Nie polecam. Wizyta mojej mamy, chorej na cukrzyce od 30lat, przebiegała bez szacunku i zainteresowania p doktor. 1. Na zapytanie o sensor wyśmiała, ze mama za stara, 2. Żadnych dokumentów mamy p doktor znaleźć nie mogła ( pacjentka od kilkunastu lat) , jeszcze nakrzyczała, ze nie ma jej dokumentów medycznych. W tym momencie mama jest po 3 śpiączkach. Na szczęście Pani Doktor Dorota Poprawa Boniek uratowała zdrowie mojej mamy i żadnego problemu nie było zeby mama miała sensor. Cukier mierzony automatycznie, palców kłuć nie trzeba.

1. Na zapytanie o sensor wyśmiała, ze mama za stara,

Nie polecam, ta Pani to jakieś nieporozumienie wsrod lekarzy. Trafilem do.niej w celu diagnozy przyczyn lekko podwyzszoneko cukru. Wymagala ode mnie wszystkich badan tj. Krzywej cukrowej, badania cukru z krwi, badania krwi lipidogramu. Na nastepna wizyte mam sie zglosic z tymi badaniami zrobionymi prywatnie bo nie otrzymalem zadnego skierowania. Zostalem tez pouczony ze mam sie do nastepnej wizyty zaszczepic bo jej zagrazam.