lekarz Elżbieta Kraska

Psychiatra

Bardzo nieprzyjemna psychiatra, nieprofesjonalna. Nie powinna być lekarzem bo robi tylko ludziom krzywdę. Zachowywała się jakby robiła łaskę że mnie przyjęła. Usłyszałem że nie mam sobie wmawiać chorób i że mi przejdzie. Strata energii i czasu. Odradzam każdemu.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem a kiedy już zaczynasz mówić to Pani przerywa. Łącznie może wypowiedziałem 3 zdania i dostałem receptę na odczepne. Nie polecam

Wystawiła receptę, nie pytając co właściwie mi dolega. 10 minutowa wizyta wyglądała tak, że Pani 8 minut była zajęta sobą, a 2 poświęciła na wystawianie recepty. Odradzam każdemu.