lek. dent. Elżbieta Krawczuk-Molęda

Stomatolog dziecięcy

U Pani doktor leczę się od małego a mam już ponad 30 lat. Świetna specjalistka. Tam gdzie inni lekarze nie dają rady doktor Krawczuk-Molęda zawsze sobie poradzi. Szczerze polecam.

Stomatolog u którego się leczę nie przyjmuje małych dzieci polecił mi doktor Molędę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia naszego 3 latka i polecamy innym rodzicom

Jeśli ta stomatolog pracowała na uczelni pum( dawniej pam) szczecin to była koszmarna dla studentów.Gnębiła,niemiła.Dziwna,mało empatyczna jakby nie lubiła studentów.

Pani doktor to profesjonalistka w każdym calu. Wyleczyłam u niej swoje dzieci a teraz sama idę na wizytę. Mocno polecam rodzicom, którzy chodzą ze swoimi dziećmi od gabinetu do gabinetu ponieważ ich pociechy nie dają leczyć. Doktor Elżbieta ma świetne podejście do dzieci, jest stanowcza a swoją pracę wykonuje po mistrzowsku.

Jestem bardzo zadowolona,że z moim dzieckiem trafiłam do pani dr Molędy.Syn z chęcią chodził na kolejne wizyty i dostawał nagrody za dzielność

Dziękuję Pani doktor za opiekę nad moim synkiem. Nikt nie dał rady, ona dała. Szczerze polecam.

Solidny lekarz, pod każdym względem, dzieci nie płaczą na słowo dentysta i czekają na następną wizytę, bo p. dr ma szufladę z prezentami i fajne bajki.

Rzetelna i kompetentna stomatolożka - polecam

Rzetelna i kompetentna stomatolożka - polecam

Nie polecam, Pani jest nieuprzejma, opryskliwa.

Nie polecam, Pani jest nieuprzejma, opryskliwa.

Może do empatycznych ludzi nie należy, ale stomatolog dziecięcy na 5.

Może do empatycznych ludzi nie należy, ale stomatolog dziecięcy na 5.