lekarz Elżbieta Królikowska

Dermatolog

POLECAM. Mądra, miła, kompetentna. W przeciwieństwie do innych dermatologów nie idzie na łatwiznę. Rzeczywiście kompleksowo podchodzi do problemu i stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie ze względu na daną chorobę ale też komfort pacjenta.

Mąż leczył się przez 10 lat u różnych dermatologów. Dopiero dr Królikowska zdiagnozowała go; jako jedyna zrobiła mu specjalistyczne badania. Polecam!!!!

Przez okolo osiem lat leczenia spotkałam wielu dermatologów i żade leczenie nie przynosiło długotrwałych efektów...do czasu kiedy trafiłam do Pani Doktor!!! Miła, sympatyczna,potrafiąca podtrzymać na duchu:)Dzięki Niej teraz jestem zupełnie inną osobą...każdemu życzę żeby spotykali tylko takich lekarzy.