lekarz Elżbieta Krzymińska-Stasiuk

Internista

Nazywam się Elżbieta Krzymińska – Stasiuk i jestem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii. W moim gabinecie udzielam konsultacji z zakresu chorób układu sercowo- naczyniowego oraz przeprowadzam badania elektrokardiograficzne i wykonuję echokardiografię.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób serca oraz układu krążenia. W mojej poradni każdemu pacjentowi oferuję pełną opiekę medyczną z zakresu kardiologii.

Przeprowadzam kompleksowe badania, takie jak usg, tj. echo serca. Zapraszam do mojego gabinetu nie tylko osoby chore, ale również zdrowe. Jako specjalista w swojej dziedzinie, chętnie każdemu z Państwa udzielę rzetelnych porad związanych z profilaktyką kardiologiczną i utrzymaniem zdrowego trybu życia.

W moim gabinecie istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji w języku angielskim.

Nie spotkałem pod każdym względem - tak dobrego lekarza. Wszechstronność, dociekliwość, inteligencja i olbrzymia skuteczność. Pełen profesjonalizm. A przede wszystkim porządny człowiek.

profezjonalizm w każdym calu, doskonałe badanie serca echo, bo wszystko się potem potwierdziło jak doktor napisała, i leki też dobrane dobrze. doktor z dużą dozą humoru i bezpośrednia. świetny lekarz