mgr Elżbieta Krzywosz

Psycholog, Psychoterapeuta

Byłam u Pani Eli na terapii w sumie razem dwa lata .Pomogła mi w sposób profesjonalny z ogromnym oddaniem przejść przez bardzo trudny czas w moim życiu.Ufam jej gdyż droga którą mnie prowadziła okazała się sukcesem .Wyszłam z 19 letniego małżeństwa gdzie była przemoc psychiczną, materialna i fizyczną jestem również DDA .Rozpoczełyśmy małymi krokami przeszłam roczną terapię grupową i nast krok to układanie puzzli w głowie przez kolejny rok z pomocą Pani Eli .Bez niej nie dała bym rady tego jestem pewna .Terapia to praca nas samych nad sobą to ciężkia wiem Pani Ela jest wspaniałym przewodnikiem który potrafi prowadzić i wspierać fachową opieką podczas tej pracy .Polecam z całego serca .

Nie polecam, a przestrzegam wszystkich. Brak certyfikatu, brak terapii własnej i superwizji. Elżbieta Krzywosz - psychoterapeuta poza jakąkolwiek kontrolą. Uważajcie!

Od pewnego czasu rozważam podjęcie drugiej w moim życiu terapii DDA. Mając trudne doświadczenia z poprzedniej i widząc negatywny wpis o Pani Elżbiecie (którą nie ukrywam rozważałam w swoich poszukiwaniach dobrego terapeuty), postanowiłam zasięgnąć informacji u źródła. Niestety nie dostałam odpowiedzi na dwa wysłane maile, w których pytałam o kompetencje i certyfikat terapeutki, której faktycznie nie znalazłam na liście certyfikowanych terapeutów PTP. Dziś postanowiłam zadzwonić do poradni Tu i Teraz. Telefon odebrał mężczyzna, który na moje pytania dotyczące certyfikatu zareagował w bardzo niemiły sposób. Powiedział, że nie musi mi odpisywać na maile i udowadniać - cytuję " że nie jest wielbłądem". Rozumiem, że jako potencjalny pacjent mam prawo do takich informacji. Pan był niezwykle nieuprzejmy, tłumacząc swój ton pośpiechem. Nie odpowiedział konstruktywnie na żadne z moich pytań. Cały czas przerywał, odsyłając mnie do informacji na stronie, nawet wtedy gdy jako potencjalny pacjent pytałam o terminy najbliższych grup DDA. Uważam, że takie podejście do ewentualnego klienta jest wysoce nieprofesjonalne i raniące dla osób poszukujących kompetentnej pomocy terapeutycznej.

Pani Elżbieta Krzywosz NIE JEST certyfikowanym psychoterapeutą ! Nie jest wpisana na listę Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Grupowe spotkania które prowadzi to nie jest profesjonalna terapia grupowa tylko przedsięwzięcie komercyjne, nastawione przede wszystkim na zysk bez opodatkowania, bo gotówka znika w przepastnych kieszeniach bez paragonu, bez faktur, kasy fiskalnej, ect. Oczywiście dla pogubionych i szukających pomocy klientów może to nie mieć znaczenia, ale różnica między terapią u certyfikowanego psychoterapeuty i "samozwańczego" terapeuty jest taka jak między zasięganiem diagnozy u wróżki, a postawioną diagnozą lekarską. Ta pierwsza nie podlega niczyjej kontroli. W przypadku wyrządzonej krzywdy - nie ma jednostki weryfikującej. Odradzam wszystkim Panią Elżbietę Krzywosz, ponieważ pomimo licznych zapewnień na spotkaniu wstępnym o swoich wysokich kwalifikacjach, nie ma odpowiednich kompetencji.

Miałam przyjemność spotkać Panią Doktor na swojej drodze.... Jestem bardzo zadowolona ;) Bardzo dziękuje!!! POLECAM !!!

Od 8 miesięcy jestem pacjętką tej pani. Jest lekarzem - psychologiem z powołania, ma wiedzę, którą ciągle pogłębia, niesamowity kontakt z pacjentem i zaangazowanie. Dzięki niej mam dużo lepszy wgląd w siebie i w otaczającą mnie rzeczywistość. Z całego serca polecam! DDA

Do Eli chodzę od kilku miesięcy na psychoterapię, jest to wspaniała kobieta o ciepłym sercu. Zna się bardzo dobrze na tym co robi, jest pełna zaangażowania co bardzo mi się podoba. Także gorąco polecam:)