mgr Elżbieta Krzywosz

Psycholog, Psychoterapeuta

Miałam przyjemność spotkać Panią Doktor na swojej drodze.... Jestem bardzo zadowolona ;) Bardzo dziękuje!!! POLECAM !!!

Od 8 miesięcy jestem pacjętką tej pani. Jest lekarzem - psychologiem z powołania, ma wiedzę, którą ciągle pogłębia, niesamowity kontakt z pacjentem i zaangazowanie. Dzięki niej mam dużo lepszy wgląd w siebie i w otaczającą mnie rzeczywistość. Z całego serca polecam! DDA

Do Eli chodzę od kilku miesięcy na psychoterapię, jest to wspaniała kobieta o ciepłym sercu. Zna się bardzo dobrze na tym co robi, jest pełna zaangażowania co bardzo mi się podoba. Także gorąco polecam:)