lekarz Elżbieta Księżopolska

Laryngolog

2,5
2,1
2,2

Dr. Elżbieta Księżopolska to lekarz , jakich to nam trzeba więcej ,o pełnych kwalifikacjach medycznych ,ale i specjalista o bogatym doświadczeniu oraz co cenniejsze zupełnie wyjątkowej intuicji otolaryngologicznej , dzięki której wlot dostrzega u pacjenta to co najważniejsze ,a następnie wdrożone przez panią doktor leczenie czy rehabilitacja jest już tylko dla pacjenta czystą przyjemnością .Bogu dziękuję na kolanach za dar spotkania na mej drodze w trudnym dla mnie momencie choroby , postaci pani dr. Księżopolskiej i jej wręcz fenomenalnej zdolności podejścia do pacjenta ,bardzo dziękuję pani DOKTOR .

Miałem problem z chrapaniem, niedosłuchem na jedno ucho, i cieknącą wydzieliną z zatok, pani doktor nie widziała żadnego problemu oprócz tego że można poprawić przegrodę nosową, dość oschła i nieprzyjemna osoba, masaaaakara, poszedłem prywatnie do lekarza laryngologa też w Kołobrzegu co przyjmuje razem ojcem też laryngologiem, wizyta konkretną, konkretne informacje, szereg rad i wskazań do zabiegów operacyjnych, paleta leków po których o dziwo stanowczo mniej chrapię, nie leci mi nic z zatok, i słyszę na te ucho które stanowiło problem, więc odradzam z czystym sumieniem Panią Księżopolską!!!

Nie wiem skąd tak niepochlebne opinie o Pani doktor. Ja mam zupełnie inne zdanie. Uważam że jest osobą kompetentną i pomocną. Pani doktor wysłuchała mnie i zapoznała się z wynikami badań. Następnie przeprowadziła badania. Kiedy stwierdziła że problem nie leży po stronie laryngologicznej zasugerowała dalszy plan działania. Zdobyła od znajomej numer do lekarza który mógłby pomóc. Wizyta nie była zmarnowanym czasem. Widać było chęć pomocy. Pozdrawiam Panią doktor.

Szczerze polecam, konkretna, rzeczowa, kompetentna Pani doktor, chodzę od lat i nigdy nie miałam zatrzeżeń

odradzam absolutnie,strasznie nie mila wredna burczala do mnie nie rozmawiala okropna kobieta moja corka bardzo chora byla, kazala mi przyjsc za tydzien nie polecam !!osobiscie polecam Pania Doktor Janicka ktora przyjmuje obok w tym samym budynku bardzo mila kobieta mimo tego ze odbiera przy pacjentach telefony roznie w zyciu bywa i czasami trzeba odebrac tel.zyjemy w takich czasach ze chyba nie trzeba mowic pozdrawiam.

Zdecydowanie nie polecam!! Przyjmuje do godz.18.00 a o 17.00 odmawia przyjęcia nie mając już pacjentów w oczekiwaniu! Tłumaczy się zmęczeniem po 3 godz. pracy i że jej się już karty nie chce wyciągnąć! Miała dziś trudnych pacjentów i jak twierdzi jej też się od życia coś należy! Komentarz mówi sam za siebie, czy zależy Pani na pacjentach czy na własnym EGO

Zdecydowanie odradzam wizyty u Pani Księżopolskiej! Mój synek w od 4 roku życia zaczął notorycznie chorować na zapalenie ucha środkowego za każdym razem otrzymywał coraz to nowe antybiotyki od pani doktor poprawa była aczkolwiek czasowa i choroba nawracała.Przy pewnej wizycie pani doktor zasugerowała mojemu mężowi iż chyba nie podajemy dziecku leków (do końca i o odpowiednich porach)i nie stosujemy sie do jej zaleceń przez co dziecko nie może wyzdrowieć "BO PRZECIEŻ ONA LECZY DZIECKO I PRZEPISUJE LEKARSTWA" to była nasza ostatnia wizyta w gabinecie pani Księżopolskiej jak sie okozało u innego laryngologa dziecko miało przerost 3 migdałka co powodowało problemy-zapalenia ucha środkowego.W chwili obecnej jesteśmy przed zabiegiem usunięcia migdałka.Pani Księzopolska nawet nie szuka przyczyny tylko przepisuje coraz to nowe antybiotyki nie kieruje na badania dodatkowe dziecko nie potrzebnie przyjmowało po 2 antybiotykoterapie w miesiącu...co tylko osłabiło odporność W chwili obecnej dziecko przez okres prawie półroczny nie miewało większych infekcji ale to nie dzięki pani doktor...

Pani Elżbieta Księżopolska to naprawdę bardzo dobry laryngolog. Jest uprzejmna, miła, sympatyczna. Wszystko tłumaczy i stara się rozwiązać problem. Mam dobre wspomnienia, co do wizyty u niej. Dodam, ze nie bylem prywatnie! :)

Córka miała niewysoka gorączkę i gól gardła. Została zdiagnozowana przez Panią doktor - angina ropna i oczywiście antybiotyk. Ostatecznie okazało się, że to grzybica. Antybiotyk na grzybicę - wiadomo tylko pogorszy chorobę. I to wszystko na temat.

Głupia, opryskliwa baba. Nie przyjęła moje 4-letnie dziecko z 40% gorączką, oświadczając mi,że mam przyjść jutro, bo przecież widzę ile ma pacjentów w poczekalni! ŻENADA!!! Prywatnie pewnie by znalazła czas.