lekarz Elżbieta Kulczyńska-Rydzewska

Neonatolog, Pediatra

2,9

Beznadziejny lekarz. Przepisuje tabuny reklamowanych leków, z których nic nie wynika. Nie potrafi rozpoznać przyczyny choroby, tylko eksperymentuje, stawiając diagnozy z d... Przewlekłe zapalenie zatok syna 'leczyła" 3 miesiące, nie umiejąc zdiagnozować, skąd ciągły kaszel. Jedno spojrzenie innej lekarki uratowało mojego syna i został właściwie zdiagnozowany, choć niewiele brakowało, a leczenie wątpliwej pani doktor Kulczyńskiej doprowadziłoby go do zapalenia płuc. To nie jedyny przypadek niekompetencji tej pani. Unikać jej. To nie lekarz, tylko przepisywacz leków.

Absolutnie odradzam wizytę u tej pani. Nie mogę jej nazwać nawet lekarzem !! Gdy moja córka zaczęła płakać podczas wizyty, ona w nerwach trzasnęła w biurko, wrzeszcząc po moim dziecku, że nie może się tak zachowywać bo ma już prawie 4 latka, a nie ma nawet 3,5. Nie zbadała jej dokładnie, bo stwierdziła, że się nie dało więc za karę będzie miała badanie krwi i tam dopiero się będzie działo. Mówiła do mnie, że mam coś zrobić bo tak nie może być, że się tak zachowuje (dziecko wpadło w histerię),nie znaczy to jednak, że ma być tak traktowane. Od wychowywania są rodzice, a nie „lekarka”. Moje dziecko jest dobrze wychowane i jak ma się odpowiednie podejście to jest wszystko ok. Przepisała dziecku bezpodstawnie lek na pasożyty w ogóle nie badając kału dziecka, jedynie z wywiadu ze mną. Jakim prawem mam truć dziecko bez zbadania ?!! Odradzam kompletnie, gdyż na wizytę ma tylko 10min., a gdy trwa dłużej to już jest nerwowa i ciężko wzdycha i z łaską odpowiada na pytania. Pediatrzy powinni mieć empatię i wyrozumiałość w chorobie, a ta „lekarka”, siedzi tam za karę, wiecznie narzekając. JAK NAJDALEJ !!

Pani Doktor opiekuje się "pediatrycznie" moimi dziećmi od 7 lat; mam do Niej ogromne zaufanie, nigdy mnie nie zawiodła, nie przepisuje niepotrzebnych lekarstw; zawsze pomocna (nawet telefonicznie) i... z poczuciem humoru...

Pani Doktor opiekuje się moimi dziećmi od 9 lat, dla Niej przeszłam z innej przychodni. Mam do Niej zaufanie, chociaż jak każdy Pani Doktor ma swoje lepsze i gorsze dni ;) Jestem matka pracującą i wiem, że jak mam problem, a potrzebuję porady mogę liczyć na pomoc przez telefon.

Pani doktor przepisuje b.drogie leki,nie umie postawic konkretnej diagnozy.Na ząbkowanie przepisała antybiotyk!

Przepisuje bardzo dużo drogich lekarstw.

Przepisuje bardzo dużo drogich lekarstw.

Jestem bardzo zadowolona z tej akurat P.doktor.. Zajmuje sie moim synem z porazeniem mozgowym juz 9 lat , jets bardzo przyjazna , potrafi doradzic , sluzy pomoca:) Oby takich lekarzy wiecej:)

wspaniały specjalista ( kolejna już wizyta, do innej jednostki chorobowej) , łatwy kontakt w przeciwieństwie do innych, dyspozycyjność ( sobota-niedziela). dodatkowo porady telefoniczne.

dodatkowo porady telefoniczne.

na zadane pytanie na temet możliwości zaszczepienia dziecka przeciw grypie w zastrzyku odpowiedziała że nie ma na rynku takiej szczepionki, a wystarczy wpisać w google i mozna znaleźć kilka rodzajów takich szczepionek