lekarz Elżbieta Lewtak-Sidor

Pediatra, Reumatolog

Pani doktor leczy moje dzieci od lat.Jest kompetentna,cierpliwa,ma dużą wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy.

Pani Doktor nie umiała postawić dobrej diagnozy. Zachowywała się dość lekceważąco. Ciągle niepotrzebnie odsyłała do innych specjalistów.

Pani doktor leczy moje dziecko w Poradni Reumatologicznej.Jest bardzo miła,poświęca nam dużo czasu,jest bardzo dokładna i wnikliwa.Najważniejsze że dziecko pod opieką pani doktor wraca do zdrowia.

pragnę polecić Panią Doktor wszystkim,którzy chcą być kompleksowo leczeni całą rodziną, Pani Doktor ma dużą wiedzę ,jest miła , stawia zawsze trafne diagnozy.

Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek.Postawiła mnie na nogi.Polecam wszystkim tego reumatologa dla dzieci i dorosłych.

Pani Elżbieta jest bardzo dobrym lekarzem.

Pani Elżbieta jest bardzo dobrym lekarzem.

Witam czytelników. Pani ta leczyła mnie przez półtora roku, na chorobę stawów której nie rozpoznała właściwie, aż w stanie ciężkim wylądowałem w lublinie. Tam bez problemu postawiono diagnozę i rozpoczęto prawidłowe leczenie. Jak się okazało Pani Lewtak-Sidor nie powinna leczyć osób dorosłych gdyż jej specjalizacja mówi wyraźnie PEDIATRA-REUMATOLOG co oznacza że jest reumatologiem dziecięcym a w przypadku osób dorosłych nie powinna zabierać głosu. Gorąco NIE-polecam.

Leczę sie u Pani Doktor całe życie, i nie jestem w stanie złego słowa powiedzie. jest miła, ma dużą wiedzę, tłumaczy co się dzieje z organizmem, zleca badania gdy są konieczne.